rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


100 lat tradycji, czyli wyjątkowy jubileusz KFA Armatura

image

 

Rok 2022 jest dla KFA Armatura rokiem wyjątkowym. Dokładnie 100 lat temu w podkrakowskich Łagiewnikach rozpoczęła się historia firmy, która pomimo licznych przeciwności losu, a dzięki wytrwałości, niezłomności i zaangażowaniu wielu osób, trwa do dnia dzisiejszego. Każdy dzień tego szczególnego roku jest więc niezwykłą okazją, aby nie tylko celebrować teraźniejszość, ale również wspominać przeszłość, doceniając tym samym osiągnięcia pokoleń pracowników firmy. Chcąc uczcić ten niezwykły rok, firma zaprasza zarówno do refleksji  jak i wspólnego świętowania… w końcu 100 lat ma się tylko raz w życiu.


 
KFA Armatura to dzisiaj dynamicznie rozwijający się producent nowoczesnych rozwiązań z zakresu armatury sanitarnej i grzewczej. Misją firmy jest zapewnianie komfortu użytkownikom, korzystającym z tworzonych przez nią produktów i usług. Marka stawia przede wszystkim na jakość, funkcjonalność oraz design – niezmiennie podąża za trendami, zarówno wzorniczymi jak i ekologicznymi. KFA Armatura jest obecnie firmą bardzo nowoczesną, jednak jej korzenie sięgają naprawdę głęboko, a dokładniej do roku 1922. To właśnie wtedy Rudolf Popper - inżynier i właściciel zakładu elektrotechnicznego w Krakowie, po zakupie ziem i budynków po starej, żydowskiej karczmie utworzył Łagiewnicką Fabrykę Armatur. Zakład ten już wtedy zajmował się produkcją armatury i pokrewnych artykułów w zakresie odlewania metali kolorowych. Obecnie procesy produkcyjne analogicznych wyrobów znacznie różnią się od tych, wykorzystywanych w latach 20. XX wieku, nie mniej jednak hasło „100 lat tradycji”, które przyświeca obchodom jubileuszu KFA Armatura, nie wzięło się znikąd. 
Historia firmy to też w pewien sposób historia kraju – burzliwych chwil po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918, trudnych czasów II wojny światowej, a także lat PRL oraz zmian ustrojowych po roku 1989. Każdy z tych okresów był inny, w każdym firma mierzyła się z innymi wyzwaniami, ale to dzięki nim stała się marką, jaką jest dzisiaj. I także dziś stawia czoła nowym zadaniom, rozwija się i podkreśla jak ważny jest komfort, płynący z tworzonych przez nią rozwiązań. Siłą każdej firmy są ludzie – nie inaczej jest w przypadku KFA Armatura, która docenia i uznaje swoich pracownicy jako swój największy kapitał. To dzięki wielu pokoleniom zaangażowanych osób, a nawet całych rodzin, firma nie tylko przetrwała sto lat na rynku, ale wciąż się rozwija i dynamizuje swoje działania. 
W Rejestrze Handlowym Miasta Krakowa pod datą 24 sierpnia 1922 roku pojawił się pierwszy oficjalny wpis dotyczący fabryki w Łagiewnikach. To właśnie ta sierpniowa data oficjalnie uznawana jest za datę rocznicową. KFA Armatura pragnie jednak ten niezwykły jubileusz 100-lecia istnienia świętować cały rok! W końcu jest jedną z nielicznych firm, obok takich marek jak Fabryka porcelany w Ćmielowie i Chodzieży, Gerlach, Fabryka Cukiernicza Kopernik w Toruniu czy E. Wedel, mogącą pochwalić się tak długim stażem na polskim rynku.
Wszystkie inicjatywy i wydarzenia, organizowane z okazji jubileuszu 100-lecia KFA Armatura będą publikowane i zapowiadane w mediach społecznościowych marki, a także na dedykowanej stronie internetowej kfa.pl/100lat. Firma pragnie zaprosić do włączenia się w liczne jubileuszowe działania, a także zachęcić do zapoznania się z szerszą i niejednokrotnie zdumiewającą historią firmy, opowiedzianą również z perspektywy pracowników, dostawców czy klientów. Jednym słowem warto dołączyć do wspaniałej podróży w czasie z marką KFA Armatura i wspólnie świętować ten szczególny jubileusz! KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

KFA Armatura

E-mail: marketing@kfa.pl

WWW: www.kfa.pl

Tel: +48 12 254 42 00
Adres:
Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»