rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


14 Targi EXPOBUD Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

image

15 - 16.09 Gliwice
Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28

 

Zbliża się wrzesień, a zatem czas na Targi Expobud – imprezę, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych. Na targach znajdziemy najnowocześniejsze rozwiązania przydatne podczas urządzania domu i ogrodu oraz innowacyjne i ekologiczne systemy grzewcze. Na specjalnym stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach będzie można zapoznać się z programem PONE i akcją „Czyste powietrze dla Gliwic”.
 

14. edycja Targów Expobud odbędzie się w trzeci weekend września. Zostanie podzielona na trzy panele tematyczne: dom, wnętrze, ogród. Na każdym z nich zostaną przedstawione najnowsze trendy dotyczące urządzenia domu, mieszkania czy ogrodu. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 80 wystawców. Targom Expobud będzie towarzyszyć Kiermasz Roślin, podczas którego producenci chętnie będą udzielać porad i zaprezentują sadzonki krzewów, bylin, drzew oraz cebulki i zioła. Nie zabraknie też różnego rodzaju miodów i domowych przetworów. Przygotowano też degustacje i ciepłe przekąski. Wstęp na kiermasz oraz parking jest bezpłatny.
 

Ponieważ wrzesień to ostatni moment przed sezonem grzewczym, będzie też okazja, by dowiedzieć się czegoś o nowych metodach walki ze smogiem i ekologicznych rozwiązaniach grzewczych.
 

Producenci, hurtownicy i instalatorzy zademonstrują ekologiczne kotły i spalanie różnymi paliwami, pojawi się też stoisko Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gliwicach, na którym będzie prezentowany PONE i program „Czyste powietrze dla Gliwic”. Pokażemy technologie, materiały i rozwiązania z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii.
 

Na Targach będzie też można skorzystać z porad ekspertów i eko-doradców, którzy opowiedzą owarunkach uzyskania różnego rodzaju dofinansowań na wymianę kotłów, termomodernizację budynków czy montaż pomp ciepła.


Targi potrwają od 15 do 16 września. Pawilony wystawiennicze na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 będą otwarte w godz. od 10.00 do 17.00.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Agencja Informacyjno-Reklamowa - Promocja

E-mail: asystent@promocja-targi.pl

WWW: www.promocja-targi.pl

Tel: +48 33 873 21 92
Fax: +48 33 873 11 70
Adres:
Osiedle XX-lecia 20/3
34-100 Wadowice

47. Krakowskie Targi Budownictwa
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»