rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


27 Targi Budownictwa Interbud

image

Propozycje dla budujących dom, remontujących mieszkania oraz planujących oszczędne ogrzewanie znajdą się w ofercie 27 edycji Targów Budownictwa, które odbędą się w Łodzi w dniach 21-23 lutego 2020 roku w Hali Expo.Wśród oferty wystawców będzie między innymi fotowoltaika, nowoczesne pompy ciepła, systemy rekuperacji i kominki hybrydowe. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ekologiczne systemy ogrzewania, rozwiązania dla ogrodów i przydomowej architektury oraz kilkadziesiąt modeli okien i drzwi różnych marek. Równolegle z targami Interbud odbędzie się dziesiąta edycja Targów DACHEXPO, czyli prezentacja pokryć dachowych, rynien, wzmocnień stropowych i izolacji.


Podczas INTERBUD’u będzie można zasięgnąć bezpłatnych porad ekspertów z zakresu projektowania systemów grzewczych, którzy pomogą w wyborze najlepszego ogrzewania. Nie zabraknie nowości, jak bezemisyjne i energooszczędne domy OMATALO czy grzebieniowy GWC, wykorzystujący energię termalną z ziemi do ogrzewania domów.  Swoją ofertę zaprezentują ponadto producenci bram, ogrodzeń oraz elementów dekorujących ściany i fasady. Interbud to także szeroka prezentacja narzędzi.budowlanych oraz usług związanych z budownictwem.


Kup bilety już teraz: https://bilety.interservis.pl/produkt/bilet-na-targi-interbud-dachexpo-2020/KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Interservis

E-mail: biuro@interservis.pl

WWW: www.interservis.pl

Tel: +48 42 637 12 15
Fax: +48 42 639 79 80
Adres:
Łąkowa 11
90-562 Łódź

ALUPROF: Warsztaty komputerowe z programu MB-SOFT (LogiKal)
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»