rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


30 lat MS więcej niż OKNA

image

Firma MS więcej niż OKNA obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia na rynku. W ciągu trzech dekad firma wyznaczała nowe trendy i dokonywała przełomów w produkcji okien drewnianych, stolarki PVC oraz otworowej ślusarki aluminiowej.Zaangażowanie właścicieli w produkcję okien energooszczędnych przyczyniło się do ugruntowania pozycji firmy na rynku międzynarodowym oraz zdobycia licznych nagród i certyfikatów za jakość oferowanych produktów m.in. wyróżnienia w rankingach TOPTEN Okna w latach 2022, 2019 i 2017 za konstrukcje FORMA, MSline i ALU LOOK. W 2018 roku firma otworzyła nową halę produkcyjną, a obecnie trwają prace nad zakończeniem budowy Centrum Ekspozycyjno - Szkoleniowego, które umożliwi eksponowanie systemów okiennych oraz przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych, produktowych i montażowych. W planach firmy na przyszłość jest rozpoczęcie budowy kolejnej hali, co pozwoli na rozrost parku maszynowego i wprowadzenie nowoczesnych centrów obróbczych, które usprawnią produkcję wysokiej jakości okien.


Firma MS więcej niż OKNA to nie tylko producent okien, ale także przedsiębiorstwo, które dba o swoje otoczenie społeczne i naturalne. W ciągu trzech dekad działalności, firma wsparł wiele działań charytatywnych oraz inwestycji w ochronę środowiska, co potwierdza jej zaangażowanie w rozwój zrównoważonej gospodarki. Nieustanne inwestowanie w rozwój i nowoczesne technologie, a także dbałość o zrównoważony rozwój świadczą o odpowiedzialnym podejściu przedsiębiorstwa do prowadzonej działalności. Właściciele podkreślają, że 30-lecie istnienia to czas refleksji nad tym, co udało się osiągnąć, ale również moment na planowanie kolejnych działań i wyzwań. W tym celu, spółka intensywnie pracuje nad innowacjami oraz doskonaleniem procesów produkcyjnych, aby sprostać coraz bardziej wymagającemu rynkowi.


MS więcej niż OKNA to nie tylko firma, ale także zespół ludzi z pasją, którzy stale dążą do doskonalenia swoich umiejętności i oferowanych produktów. Z okazji 30-lecia istnienia na rynku, spółka MS więcej niż OKNA dziękuje swoim Klientom za zaufanie. Z tek okazji, firma zorganizowała uroczystość dla swoich partnerów w Sopocie. Była to okazja do podziękowania współpracownikom, którzy przyczynili się do rozwoju firmy na przestrzeni 30 latKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

E-mail: info@ms.pl

WWW: www.ms.pl

Tel: +48 59 841 08 00
Fax: +48 59 841 08 02
Adres:
Portowa 16
76-200 Słupsk

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»