rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


30-proc. zniżki na wszystkie produkty Sokółka Okna i Drzwi

image

Sokółka Okna i Drzwi przygotowała specjalną ofertę. Wszystkie okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej są teraz dostępne z 30-proc. rabatem. Promocja potrwa do 15 stycznia 2018 r.

 

Promocja skierowana jest do osób, dla których liczy się doskonała jakość, elegancki design i energooszczędność. Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi łączą naturalne piękno drewnaoraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Charakteryzują się one ekskluzywnym wyglądem, wysokim komfortem użytkowania i doskonałymi parametrami termoizolacyjności.

 


Fot. Sokółka Okna i Drzwi 

W ramach promocji klienci otrzymają 30-proc. rabat na wysokiej klasy okna i drzwi tarasowe marki Sokółka Okna i Drzwi. Oferta specjalna dotyczy okien drewniano-aluminiowych PURO i PURO PASSIVE, okien THERMO 80, ELITE 92 i EURO (drewnianych i drewniano-aluminiowych), a także drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych THERMO HS i ECO LINE (w wersji drewnianej i drewniano-aluminiowej).

 

„Promocją objęta została cała gama produktów, które dzięki różnorodnej stylistyce umożliwiają realizację dowolnych projektów architektonicznych. Dostępność wielu rodzajów drewna i bogata paleta kolorystyczna dają niezliczone możliwości indywidualnego dostosowania okien i drzwi tarasowych do koncepcji całego budynku i planowanej aranżacji wnętrz"– mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska SA / Sokółka Okna i Drzwi.

 


Fot. Sokółka Okna i Drzwi 

Okna PURO idealnie współgrają z nowoczesnym budownictwem. Ich minimalistyczny design podkreślają proste linie i gładka powierzchnia ram. Od zewnątrz zamontowano płaskie profile aluminiowe, przykrywające jednocześnie skrzydło i ramę. Daje to efekt zlicowania ze ścianą, charakterystyczny dla konstrukcji fasadowych. Przy tworzeniu wielkoformatowych przeszkleń, tak chętnie stosowanych w nowoczesnych domach, doskonale sprawdzą się drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne z linii THERMO HS i ECO LINE.

 

Osoby stawiające na klasyczną elegancję mają do wyboru linie ELITE 92 i THERMO 80. Cechują je delikatnie zaokrąglone profile, które podkreślą naturalny charakter drewna. Dla budownictwa pasywnego przeznaczone są okna PURO PASSIVE, posiadające certyfikat Passive House Institut w Darmstadt, natomiast seria EURO to tzw. okna skandynawskie, które otwierają się na zewnątrz.

 


Fot. Sokółka Okna i Drzwi 

Wszystkie produkty marki Sokółka Okna i Drzwi wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacji cieplnej. Już teraz spełniają one wymagania, które zaczną obowiązywać dopiero od 2021 roku. Współczynnik przenikania ciepła Uw okien i drzwi tarasowych wynosi 0,8-0,9 W/m2K, a w przypadku okien dla budownictwa pasywnego nawet 0,66 W/m2K. We wszystkich produktach standardowo montowany jest pakiet 3-szybowy ze szkłem niskoemisyjnym. Pozwala to z jednej strony ograniczyć straty ciepła, a z drugiej – pozyska darmową energię słoneczną do dogrzania pomieszczeń. W celu zwiększenia izolacyjności termicznej stosowane jest wypełnienie przestrzeni międzyszybowej gazem szlachetnym (argonem), ciepłe ramki dystansowe i specjalny system uszczelek. Wysoka energooszczędność to również zasługa ram z drewna, które doskonale utrzymują ciepło.

 

Oferta specjalna ważna jest do 15 stycznia 2018 r. Szczegółowe informacje na temat produktów objętych ofertą specjalną można uzyskać w salonach sprzedaży Sokółka Okna i Drzwi, w punktach partnerów handlowych oraz pod adresem www.sokolka.com.plKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Sokółka Okna i Drzwi

E-mail: callcenter@sokolka.com.pl

WWW: www.sokolka.com.pl

Tel: +48 85 722 02 78
Fax: +48 85 722 02 96
Adres:
Lotników Lewoniewskich 1
16-100 Sokółka

Kongres Pożarnictwa FIRE|SECURITY EXPO 2018

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Polecamy
dodaj+ «»