rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Aluprof liderem dla klientów i architektów

image

Podczas tegorocznego Ogólnopolskiego Forum Stolarki ogłoszono wyniki Rankingu Liderów Rynku Stolarki 2018, tworzonego na podstawie wyników sprzedaży oraz konkursu architektów StolArchi 2018. W obu plebiscytach nagrody trafiły do Firmy Aluprof.Dwa segmenty – Systemów Aluminiowych i Roletowych – to obszary, w których Aluprof jest niekwestionowanym liderem. Wyniki sprzedaży polskiej marki kolejny raz potwierdzają jej dominację rynkową. Firma z Bielska Białej już po raz 10. znalazła się na szczycie Rankingu Liderów Rynku Stolarki tworzonego przez Centrum Analiz Branżowych. Plebiscyt opracowywany jest wyłącznie na podstawie decyzji klientów. To oni wybierając produkty ulubionych dostawców, decydują o rynkowej pozycji firm.


Gala podsumowująca tegoroczny plebiscyt odbyła z się z udziałem ponad 200 menedżerów z branży stolarki budowlanej. Dyplomy z tytułem Lidera Rynku Stolarki w segmencie Systemów Aluminiowych i Roletowych w imieniu firmy Aluprof odebrała Małgorzata Wojtasik, Dyrektor Handlowy Aluprof SA.  – Tytuł „Lidera Rynku Stolarki 2018” w obu obsługiwanych przez nas segmentach rynku to ogromny powód do dumy i uhonorowanie pracy całego zespołu – wszystkich pracowników Aluprof – przyznała Małgorzata Wojtasik.


Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki wręczono także nagrody architektów w ramach konkursu StolArchi 2018. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest producentom stolarki otworowej przez przedstawicieli biur architektonicznych w trzech kategoriach: produkt, innowacje i wsparcie techniczne. Jury doceniło firmę Aluprof za profesjonalną pomoc ekspercką oraz jakość i dostępność wsparcia technicznego dla architektów na każdym etapie realizacji projektów, przyznając główną nagrodę w kategorii Wsparcie Techniczne wraz z uzasadnieniem: Lista oddelegowanych osób wraz z kontaktem mailowym i telefonicznym jest udostępniana na stronach internetowych. Informacje o produktach oraz wszelkie dane w formie elektronicznej są podane w uporządkowany sposób. Udostępnione są pliki do pobrania; w tym bardzo potrzebne bloki projektowe. Rozmowy z przedstawicielami firm o szerokiej wiedzy technicznej i osobowości otwartej na kontakt z projektantem-klientem odbyły się ekspresowo; bez blokad w postaci formularzy kontaktowych. W konkursie architekci docenili również ofertę produktową marki. System MB-Glass Barrier (balustrady zewnętrzne) został nagrodzony wyróżnieniem w kategorii Akcesoria dla firm.Wyniki badań przeprowadzonych przez Centrum Analiz Branżowych i ogłoszonych na tegorocznym Ogólnopolskiego Forum Stolarki wykazały, że Polska jest największym eksporterem na europejskich rynkach stolarki okiennej!

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Aluprof

E-mail: aluprof@aluprof.eu

WWW: www.aluprof.eu

Tel: +38 33 819 53 00
Fax: +48 33 822 05 12
Adres:
Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

Akademia GERDA: Profesjonalny montażysta drzwi GERDA - Certyfikacja
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»