rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


ALUPROF potwierdza siłę marki

image

ALUPROF z sukcesami kończy 2020 rok. Podwójny tytuł Lidera Rynku Stolarki i awans w rankingu TOP MARKA są owocem pracy włożonej w budowanie bezkonkurencyjnej oferty oraz silnego wizerunku firmy w Polsce i za granicą.
Najlepsi wśród producentów systemów aluminiowych
Już po raz 12. ALUPROF uzyskał tytuł Lidera Rynku Stolarki w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych i roletowych. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników sprzedażowych, co jest potwierdzeniem doskonałych efektów, jakie osiągnęła marka w ostatnim roku. Listę laureatów ogłoszono podczas Gali Liderów Rynku Stolarki 2020, odbywającej się w ramach Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Tegoroczne wydarzenie, w związku z panującymi warunkami, przeniesiono w całości do internetu. Dzięki temu bez ograniczeń uczestniczyć w nim mogli wszyscy zainteresowani poruszaną tematyką.Potwierdzona siła brandu
Magazyn „Press” i PRESS-SERVICE Monitoring Mediów już po raz 13. przygotowały raport TOP MARKA, będący analizą medialnego zaangażowania firm. Na jego podstawie tworzony jest ranking 500 najsilniejszych wizerunkowo marek oraz zestawienia branżowe. W tym roku ALUPROF może pochwalić się awansem aż o 19 pozycji. Firma znalazła się na 308 miejscu tego prestiżowego zestawienia. Z kolei na 50 badanych firm w branży producent systemów aluminiowych uplasował się na 8 lokacie. – Wyróżnienie w tym prestiżowym rankingu jest dla nas nagrodą za wysiłek włożony w konsekwentną realizację strategii marki. Ma to dla nas szczególne znaczenie w perspektywie wyzwań, jakim jako lider branży musieliśmy sprostać w związku z pandemią koronawirusa. Awans o 19 miejsc potwierdza biznesowe i społeczne znaczenie ALUPROF dla kraju. Jednocześnie motywuje nas do rozwoju i szukania innowacyjnych sposobów na skuteczną realizację ambitnych celów marki – podkreśla Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Aluprof

E-mail: aluprof@aluprof.eu

WWW: www.aluprof.eu

Tel: +48 33 819 53 00
Fax: +48 33 822 05 12
Adres:
Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

Najdłuższa gwarancja na materiały izolacyjne w Polsce
Gree: Szkolenia On-Line z zakresu pomp ciepła Gree Versati
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»