rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Bezpieczny Zakup Okien w OknoPlus #ZakupyPrzezSzybę

image

W dobie Internetu prawie wszystko można zrobić… przez szyby ekranów naszych laptopów i smartfonów. W OknoPlus chcemy to maksymalnie wykorzystać, żeby zapewnić jak największe bezpieczeństwo nie tylko pracownikom, ale też klientom, kontrahentom i partnerom. W ramach akcji #ZakupyPrzezSzybę wdrażamy rozwiązania przenoszące większość naszych działań i konsultacji… online i przygotowujemy program umożliwiający bezproblemowe odzyskanie pieniędzy, jeśli realizacja inwestycji zostanie wstrzymana. Śledźcie naszą stronę oraz profil na FB, gdzie wkrótce podamy Wam instrukcje, jak bezpiecznie i komfortowo zrobić u nas #ZakupyPrzezSzybę.
Skype
#ZakupyPrzezSzybę z widokiem na ofertę? Nic trudnego! Oprócz standardowej obsługi mailowej i telefonicznej nasi pracownicy będą dostępni dla Was na Skype, dzięki któremu zaprezentują Wam wirtualną wystawkę, oprowadzą po salonie, pokażą wszystko, co musicie widzieć i fachowo doradzą – dokładnie tak jak podczas osobistej wizyty.

Ps. Wolicie kontakt za pomocą innego komunikatora? Dajcie znać!Messenger
Niektórzy z Was bardziej wolą pisać niż rozmawiać? Nie ma problemu! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że #ZakupyPrzezSzybę wymagają zadania takiej samej ilości pytań, co normalne zakupy, dlatego każde zapytanie skierowane do nas przez Messengera będzie szybko przekierowywane do partnerów, którzy przygotują dla Was wyczerpujące odpowiedzi i skontaktują się z Wami tak, jak Wam wygodnie – mailowo lub telefonicznie.


Bezpieczeństwo przede wszystkim
Tych z Was, którzy odwiedzą nas w salonach sprzedaży zapewniamy że, zadbaliśmy o najwyższe standardy higieny oraz o wygospodarowanie bezpiecznej przestrzeni i odległości od przebywających w salonach osób. Prosimy Was w miarę możliwości o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszymi handlowcami i umawianie się na konkretne godziny.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

Zamawiaj w Systemie MS on-line i zabezpiecz 10% rabatu
Szkolenie LG - RAC/CAC
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»