rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez: Gwarancja nawet do 60 lat i nowy surowiec ALUMINIUM

image

Grupa Blachotrapez rozpoczęła strategiczną współpracę z norweską hutą Hydro Aluminium. Niektóre modele oferowanych przez firmę blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych są już  dostępne w dwóch wersjach- STUCCO i MAT. Produkty z surowca huty Hydro zostaną objęte gwarancją pisemną 60 lat. Jednocześnie firma wydłuża gwarancje na 6 powłok klasy PREMIUM.


 
Aluminium z nowymi powłokami
STUCCO, posiada ciekawą strukturę nawiązującą wyglądem do skórki pomarańczy. Jej znakiem szczególnym są właściwości wytłumiające. Z kolei druga powłoka – MAT gruboziarnisty z porowatą fakturą – jest wyjątkowo odporna na zarysowania. Doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnego budownictwa, gdzie wrażenie głębi tworzone przez matową powłokę łączy się z wysokimi walorami technicznymi, odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Obydwa wzory są ciekawym dopełnieniem bogatej oferty, która zawiera już m.in. imitacje gontu drewnianego czy wykwitów zamrożonego lodu.


 
Trzykrotnie lżejsze od stali
Pokrycia dachowe wykonane z aluminium pozwalają zaoszczędzić na kosztach budowy i materiałów. Dzięki swojej wadze, doskonale sprawdzają się w realizacji lekkich konstrukcji dachowych. Co ciekawe, aluminium ma podwójną naturę - jest nie tylko lekkie i plastyczne, ale także trwałe. Dachy z pokryciami aluminiowymi sprawdzają się idealnie w każdych warunkach atmosferycznych.
 
Naturalna odbudowa
Zastosowane przez nas stopy aluminium posiadają unikalny mechanizm obronny - powierzchnie cięte w reakcji  z tlenem samoczynnie pokrywają się cienką warstwą pasywacyjną co zapobiega dalszemu  utlenianiu. Aluminium to w pełni ekologiczny surowiec - może być w 100% poddawany recyklingowi, a w trakcie tego procesu nie utraci swoich pierwotnych właściwości.
 
Podnosimy gwarancje!
Dzięki długotrwałym badaniom,  inwestycjom w nowoczesne linie technologiczne oraz trosce o polepszanie oferty produktowej wypracowane zostały nowe, wyższe gwarancje na większość dostarczanych do nas surowców. Podniesienie gwarancji na produkty klasy PREMIUM to również wynik konsekwentnego dążenia do doskonałości. Od dekad firma Blachotrapez wyróżnia się wysoką jakością swoich produktów. Osiągnęliśmy ją, dzięki nowoczesnym badaniom i rozwiązaniom technologicznym. Tym samym nasi klienci zyskują pokrycia dachowe i elewacyjne, które cechują się niezwykłą trwałością i wytrzymałością nawet do 60 lat!

Nowe okresy gwarancyjne obejmują następujące powłoki:
 •  Pladur Wrinkle Mat Plus - 60 lat
 •  Pladur Relief IceCrystal - 55 lat
 •  Pladur Relief Texture Wood - 55 lat
 •  Superior HB - 55 lat
 •  Pladur Wrinkle Mat -45 lat
 •  Poliester MAT AM - 25 lat

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Isover: Top Builder dla Strefy Projektanta
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.
Szkolenie LG - RAC/CAC

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Polecamy
dodaj+ «»