rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez i systemy rynnowe KROP nagrodzone Budowlaną Marką Roku 2020

image

 

Firma Blachotrapez otrzymała prestiżową statuetkę i tytuł Brązowa Budowlana Marka Roku 2020, przyznawane przez Centrum Badań i Analiz Rynku - w dwóch kategoriach, a także wyróżnienie dla systemów rynnowych KROP. To potwierdzenie, że produkty Grupy Blachotrapez należą do najchętniej wybieranych w Polsce.


Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny taki w Polsce niezależny projekt badawczy o zasięgu obejmujący szeroki katalog materiałów budowlanych. Od 2004 roku ranking przedstawia autentyczne wskazania rynku. To nieocenione źródło zweryfikowanej informacji dla inwestorów poszukujących najlepszych produktów. To, co wyróżnia Ranking Budowlana Marka Roku spośród wszystkich konkursów w branży, to w pełni miarodajne i obiektywne wyniki. O rankingu Budowlana Marka Roku decydują fachowcy. Klasyfikacja opierająca się na spontanicznych wskazaniach wykonawców, którym lista marek nie jest podawana do wyboru. Decyduje jakość, najlepsza relacja ceny do jakości i innowacyjność produktu.


Budowlana Marka Roku organizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku wskazali blaszane pokrycia dachowe i blachę modułową marki Blachotrapez, jako produkty, które szczególnie wyróżnia się spośród innych dostępnych w branży. Otrzymanie tytułu Brązowej Budowlanej Marki Roku 2020 oznacza, iż produkty Blachotrapez należą do grupy najchętniej wybieranych w Polsce. Wysoka jakość pokryć dachowych w połączeniu z 50-letnim doświadczeniem i wyróżniającym się zaangażowaniem technologicznym w branży, potwierdza silną pozycję marki Blachotrapez, jako lidera na polskim rynku. Tworzenie bezpiecznych i trwałych dachów dla tysięcy rodzin w Polsce i na całym świecie stanowi najważniejsza wartość firmy Blachotrapez.Kapituła Programu wyróżniła również w kategorii systemy rynnowe - markę KROP.
- Naszym celem jest zapewnienie jakości, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Wyróżnienie Budowlanej Marki Roku 2020 dla Systemów Rynnowych KROP jest potwierdzeniem słuszności obranej ścieżki rozwoju z szczególnym uwzględnieniem aspektów środowiskowych – Janusz Tumidajewicz, Dyrektor Zakładu Produkcyjnego KROP.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Hörmann: Drzwi wejściowe ISOPRO Secur w specjalnej promocji
Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»