rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez przedłużył umowę z Polskim Związkiem Narciarskim

image

Grupa Kapitałowa Blachotrapez przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Narciarskim i zwiększyła zakres współpracy w ramach sponsoringu Reprezentacji Polski w Skokach Narciarskich. Współpraca reklamowa została wydłużona aż o cztery lata! To działania, które z pewnością dodadzą wiatru pod narty naszym skoczkom.

 

Blachotrapez swoje działania w dużym stopniu ukierunkowuje na wspieranie polskich sportowców i ich uczciwą rywalizację. Dlatego zaangażowanie w skoki narciarskie ma szczególne znaczenie dla firmy. Przez kolejne cztery lata Blachotrapez będzie wspierał polskich skoczków w drodze po najwyższe cele. Nasz logotyp, jako sponsora pojawi się na kombinezonach, koszulkach oraz odzieży sportowej wszystkich członków Kadry Narodowej Polskiego Związku Narciarskiego. Reklamę marki Blachotrapez będzie można zobaczyć podczas transmisji skoków narciarskich oraz dodatkowo wypatrujcie nas w kolekcji Skarb Kibica. Długofalowa sportowa kampania marketingowa „Razem sięgamy nieba” to skok najwyższych lotów. Polscy skoczkowie to drużyna, która nie raz udowodniła swój profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Cieszymy się, że możemy być częścią sukcesu i jako Partnerzy Skoczni Narciarskiej w Wiśle Malince dumnie reprezentować drużynę na medal. Jako Dumny Sponsor Reprezentacji swoje świadczenia reklamowe wykorzystywać będziemy nie tylko na skoczni w Wiśle, a nasz branding znajdzie się również na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.- Bardzo cieszę się z kontynuacji współpracy Polskiego Związku Narciarskiego z firmą Blachotrapez. Miniony sezon obfitował w wiele naszych wspólnych sukcesów, dlatego teraz poszliśmy o krok dalej i od tego sezonu firma Blachotrapez jeszcze w większym stopniu będzie wspierała naszych skoczków w drodze po najwyższe cele. Jest to dla nas ważne, że w tych trudnych czasach będziemy mogli zapewnić naszym reprezentacjom w skokach narciarskich wszystko to, czego potrzebują. Blachotrapez jest Sponsorem nie tylko naszych czołowych skoczków narciarskich, ale wspiera także Kadrę Narodową Młodzieżową Mężczyzn oraz Kadrę Narodową Kobiet. Blachotrapez podchodzi do swojej roli sponsora w bardzo odpowiedzialny i profesjonalny sposób. Jako producent wie jak ważne w rozwoju dyscypliny i osiąganiu sukcesów są podstawowe elementy takie jak zaplecze treningowe. Nasza współpraca z firmą Blachotrapez została poszerzona również o wsparcie finansowe obiektów sportowych zarządzanych przez Polski Związek Narciarski. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że kontynuacja naszej współpracy przyniesie nam wiele wspólnych korzyści i kolejnych sukcesów – Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

- Sport jest wyrazistym elementem długofalowej strategii marketingowej Grupy Blachotrapez. Od lat wspieramy polskich sportowców w ich uczciwej rywalizacji na arenach całego świata. Stawiamy na profesjonalistów i młode talenty.  W ten sposób wspieramy ważne idee, nie tylko biznesowe, ale również społecznie odpowiedzialne - Rafał Michalski, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Blachotrapez.


Sportowe emocje podczas oglądania skoków towarzyszą tysiącom rodzin w Polsce, firma Blachotrapez łączy się razem z nimi.  Trzymamy kciuki za nowy sezon!

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Zamów stolarkę w lepszej cenie
Szkolenie LG Therma V Instalacje Online
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»