rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez przeszkolił blisko 500 dekarzy

image

Blachotrapez we współpracy z Mazowieckim Oddziałem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, zakończył kolejny cykl dekarskich szkoleń. W wykładach teoretycznych i spotkaniach warsztatowych, odbywających się tym razem w Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie (od 15.01 do 23.03 br.), wzięło udział blisko 500 osób.


Wspólny projekt firmy Blachotrapez i mazowieckiego oddziału PSD to odpowiedź na potrzeby i zainteresowania dekarzy, skupionych głównie wokół ośrodków kształcenia w centralnej, a także północnej części Polski. Zajęcia obejmowały część teoretyczną (historia firmy, oferta produktowa, mechanizmy wsparcia dekarzy) jak również praktyczną, w której skoncentrowano się na tematyce obróbki komina oraz okna dachowego blachą jednomodułową Tysenia. Co więcej, na zajęciach zaprezentowano jeszcze technikę montażu produktu Janosik do rynny koszowej. Dekarze doskonalili swoje umiejętności pod okiem doświadczonych szkoleniowców m.in. z ramienia Blachotrapez.


- Szkolenia są stałym elementem strategii firmy w budowaniu relacji z dekarzami i rozpowszechniania działań wspierających rozwój ich kompetencji zawodowych. Uczenie się od doświadczonych fachowców jest kluczowym elementem praktyki zawodowej, by móc kontynuować dobre wzorce rzemieślnicze. Rozumiejąc, że odpowiednio zaplanowane kształcenie gwarantuje stały wzrost umiejętności, chętnie przenosimy na siebie część odpowiedzialności za praktyczne przygotowanie specjalistów – mówi Krzysztof Maraszek, dyrektor działu marketingu w Blachotrapez.


Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Firma bowiem ma ugruntowane relacje z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy, a do tego jest członkiem wspierającym Mazowiecki Oddział PSD.


- Ośrodek w Pruszkowie idealnie wpisuje się w oczekiwania Blachotrapezu co do wyposażenia w niezbędny sprzęt i stelaże. Nie wszyscy są w stanie odwiedzić nas w Centrum Szkoleniowym w Ponicach, dlatego staramy się kształcić fachowców także w innych regionach kraju – dodaje Marcin Dyda, kierownik działu szkoleń w Blachotrapez.

Prawie dwumiesięczny cykl szkoleniowy zorganizowany został u progu nowego sezonu wykonawczego. Była to więc jedna z ostatnich prób generalnych dla dekarzy i dodatkowa możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych przed rozpoczęciem prac realizacyjnych.


- Biorąc pod uwagę problemy z jakimi zmaga się szkolnictwo zawodowe w Polsce, wraz z producentem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wykonawców, organizując cyklicznie szkolenia praktyczne. Dzisiaj nie wystarczy posiadać narzędzi do pracy, należy przede wszystkim poszerzać świadomość zawodową, a w oczekiwaniu na efekty łączyć ją z pasją. Wysoka jakość pracy świadczona przez dekarzy przekłada się proporcjonalnie na sukces firmy. Jeśli możemy przybliżyć do tego naszych kursantów, to wiemy, że jesteśmy na właściwym miejscu, we właściwym czasie – mówi Arkadiusz Gnat, manager Ośrodka Kształcenia Dekarzy, działającego przy Oddziale Mazowieckim Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.


Kolejna tak duża edycja szkoleń dekarskich zorganizowana zostanie przez Blachotrapez w okresie późnojesiennym, bądź na początku 2019 roku.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Akademia VELUX

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe

  Ponad 30 lat doświadczenia, nacisk na jakość oferowanych usług i prawdziwa pa…
  Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»