rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez z tytułem Symbol Rozwoju Biznesu 2021

image


Blachotrapez dołączył do prestiżowego grona uczestników XI edycji programu Symbol 2021. Kapituła nagrodziła firmę tytułem Symbol Rozwoju Biznesu 2021! Wyróżnienie zostało przyznane za innowacyjność, imponujący rozwój firmy oraz najwyższą jakość na rynku.Symbol 2021 to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie oraz nagradzanie najlepszych i najlepiej rokujących podmiotów w swoich branżach. Wydarzenie prowadzone jest na łamach Rzeczpospolitej oraz Dziennika Gazety Prawnej. Firma Blachotrapez znalazła się w gronie Laureatów i otrzymała tytuł Symbol Rozwoju Biznesu 2021! Kapituła doceniła firmę za najwyższą jakość oraz skuteczności zarządzania na współczesnym rynku. Blachotrapez to firma z 50-letnią tradycją, która dzięki mechanizmom opartym na wiedzy i doświadczeniu wyznacza nowe inteligentne standardy.
– Rozwój rozumiany w kontekście biznesu to pewnego rodzaju transformacja. Postęp, który pozwala działać na zupełnie innym poziome. Owszem rozwój jako wzrost liczby klientów, zyskowność, wzrost liczby zatrudnionych pracowników, prestiż to ambitne cele. Jednak My w Blachotrapez stawiamy na kompleksowe podejście do rozwoju, widoczne na każdym szczeblu naszej działalności. Dzięki takiemu podejściu już dziś oferujemy rozwiązania na miarę budownictwa przyszłości. Tytuł Symbol Rozwoju Biznesu to powód do dumy i potwierdzenie słuszności obranej przez nas ścieżki – Rafał Michalski, Prezes Gruby Blachotrapez.


Gala Finałowa programu Symbol 2021 odbyła się w dniu 19 listopada br. w Katowicach w Hotelu Monopol. Wydarzenie gromadzi kluczowych przedstawicieli świata biznesu. To doskonała platforma dla wymiany myśli i profesjonalnych opinii. Dołączając do grona symbolistów – Laureatów programu Symbol 2021, firmy nie tylko potwierdzają swoją wysoką pozycję na rynku, ale i ponadprzeciętny poziom działania. Nagroda stanowi dowód, że na takie docenienie zasługują.


Serdecznie dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienieKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Gree: Szkolenie handlowe RAC Online

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»