rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Bramy, okna, ogrodzenia WIŚNIOWSKI w zimowej ofercie specjalnej

image

Firma WIŚNIOWSKI, czołowy producent wysokiej jakości bram, okien, drzwi i ogrodzeń przygotowała zimową ofertę specjalną. Jest ona skierowana do inwestorów będących na różnych etapach budowy, rozpoczynając od zamknięcia stanu surowego otwartego, aż po wykończenie otoczenia budynku.Jak skorzystać z oferty?
W terminie do 31 grudnia 2021 roku wystarczy odwiedzić salon WIŚNIOWSKI i zamówić produkty, które zostały objęte specjalną ofertą. I tak, zamawiając okna PRIMO i drzwi tarasowe HST w dowolnej kolorystyce, można cieszyć się nieskazitelną estetyką wnętrza bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ukryte zawiasy zawiasy klient otrzymuje gratis. Dla każdego z nas bezpieczeństwo jest bardzo ważne, szczególnie w naszym domu, chcemy czuć spokój i komfort i nie chcemy, żeby ktoś niepożądany wszedł na nasz teren. Teraz przy zakupie automatycznej bramy UniTherm firmy WIŚNIOWSKI, pakiet antywłamaniowy w klasie RC2 jest dostępny z rabatem aż 50%. Mówiąc o bezpieczeństwie nie można zapominać o całości naszej posesji, dlatego w specjalnej ofercie swoje miejsce znalazły również ogrodzenia. Zamawiając bramę i furtkę firmy WIŚNIOWSKI, klient może skorzystać z rabatu w wysokości 20% na panele kratowe Vega wraz z akcesoriami i słupkami.Same korzyści
Wybierając produkty firmy WIŚNIOWSKI inwestorzy mogą cieszyć się teraz pięknem swojego domu, oszczędzając. Dodatkowo firma WIŚNIOWSKI zdaje sobie sprawę, że w trakcie budowy wymarzonego domu budżet szybko maleje, dlatego do 31 grudnia można skorzystać z atrakcyjnego finansowania. Zapraszamy do salonów WIŚNIOWSKI, w których sprzedawca udzieli szczegółowych informacji.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Wyróżnienie „OSOBOWOŚĆ DEKADY” dla Prezesa Blachotrapezu
Gree: Szkolenie handlowe RAC Online

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»