rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Certyfikat Great Place to Work dla Grupy Blachotrapez

image

Grupa Blachotrapez - wyróżniona przez Instytut Great Place to Work. Firma otrzymała prestiżowy Certyfikat GPTW w wyniku niezależnego i anonimowego badania pracowniczego.


Blachotrapez to miejsce pracy, które pozwala rozwinąć skrzydła, motywuje oceniając nie za poglądy, a za wykonaną pracę. Sukces firmy, lidera branży budowlanej to zasługa całej społeczności. Blachotrapez to miejsce stworzone z myślą o ludziach i dla ludzi. Instytut Great Place to Work jest globalną firmą badawczą, której celem jest promocja oraz kontrola rozwoju nowoczesnej kultury miejsca pracy opartej na zaufaniu. Program wyróżnień Great Place Work, to rygorystyczny oparty na danych ilościowych model oceny doświadczenia pracowników w miejscu pracy. Te same standardy i pytania obowiązują na całym świecie. Otrzymanie tytułu Great Place to Work poprzedzone jest audytem kultury procesów realizowanym przez zewnętrznych konsultantów oraz bezstronnym i poufnym badaniem wśród pracowników z dbałością o zapewnienie reprezentatywności. Pozytywny wynik kontroli szeroko pojętych działań skierowanych do pracowników firmy Blachotrapez to podstawa do uzyskania wyróżnienia.


Ankieta została przeprowadzona w terminie od 2 listopada 2020 do 13 listopada 2020 roku. Otrzymane wnioski i analizy z ankiet są dla nas niezwykle ważne i potwierdzają, że dla naszych pracowników jesteśmy miejscem pracy, który na pierwszym miejscu stawia pracownika i jego potrzeby. Motywujemy, inspirujemy i pozwalamy rozwinąć skrzydła. Rozwój mentalny jak i fizyczny pracowników firmy to podstawy podejścia pro pracowniczego. Takie wartości jak samorozwój, przyjazna atmosfera, dbałość o pracownika i zaangażowanie we wspólne dobro to wartości, które najbardziej doceniają pracownicy Grupy.


Certyfikacja GPTW to potwierdzenie, że dotychczasowe działania odpowiedzialne społecznie są konsekwentne i właściwie dopasowane do potrzeb społeczności Blachotrapez. W myśl koncepcji CSR  i oparciu o wartości organizacyjne firmy doskonalimy się uwzględniając wszelkie wskazane uwagi. Blachotrapez to miejsce stworzone z myślą o ludziach i dla ludzi. Nie tworzymy podziałów, nie mamy uprzedzeń dla nas wszyscy są równi. Od dyrektora po pracownika produkcji.  Oceniamy za pracę, a nie za poglądy. Liczy się zaangażowanie, pasja i precyzja. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej, bo sukces firmy mierzy się nie tylko wynikami rynkowymi, ale i zadowoleniem pracowników – a jedno z drugim jest nierozerwalnie powiązane. Do maja 2021 roku trwa ogólnopolski konkurs GPTW dla certyfikowanych firm należących do grona najlepszych i najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce. Wyniki tegorocznej edycji przedstawią, na jakiej pozycji wśród Najlepszych Miejsc Pracy plasuje się Grupa Blachotrapez. - Jednym z kluczowych założeń leżących u podstaw Naszej firmy jest przekonanie, że jej sukces oraz przyszły rozwój zależą od kompetencji, doświadczenia i zaangażowania pracowników. To właśnie Wy drodzy pracownicy jesteście motorem napędowym i solidnym fundamentem firmy Blachotrapez. Dlatego w trosce o zapewnienie jak najdogodniejszych warunków pracy dla naszych pracowników, podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu badania opinii pracowniczej, której wynik przerósł nasze oczekiwania. Cieszymy się, że Blachotrapez jest dla Was Świetnym Miejscem Pracy!  – podsumowuje Rafał Michalski – Prezes Grupy Blachotrapez.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Hörmann: Drzwi wejściowe ISOPRO Secur w specjalnej promocji
Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»