rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


CIEPŁO Z GREE – nowa edycja programu lojalnościowego “Gree Wspiera Instalatorów”

image

Dołącz do nowej edycji programu Gree wspiera Instalatorów pod hasłem „CIEPŁO z GREE” i odbieraj nagrody. Każda zarejestrowana pompa ciepła Versati w aplikacji GREE – Strefa Instalatora to jeden z aż 4-ch praktycznych pakietów nagród do wyboru! Możesz zamówić jeden z nich lub za pięć zarejestrowanych pomp ciepła odebrać swój pakiet profesjonalisty: tester napięcia z zestawem wkrętaków lub odkurzacz przemysłowy Karcher.Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?
W czasie trwania akcji uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zakup, instalację pomp ciepła Gree Versati Split, Monoblok i All in One, rejestrując gwarancję w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora. Każda pompa ciepła z serii Versati to 100 punktów w programie. Punkty widoczne są na koncie użytkownika, który może je wymienić w dowolnym momencie na wybrany pakiet nagród od Gree: 4 pakiety po 100 pkt oraz 2 pakiety PROFESSIONAL za 500 pkt. UWAGA: Aby punkty za rejestrację gwarancji pompy ciepła były naliczane na Twoim koncie, przystąp do programu Gree – to tylko jedno kliknięcie.


Jakie nagrody można zdobyć?
Nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree „CIEPŁO z GREE” zakłada sześć pakietów nagród w zależności od ilości zebranych punktów.
 
 • Pakiet 1: Spodnie + T-shirt 4F = 100 pkt
 • Pakiet 2: Polar 4F + T-shirt 4F = 100 pkt
 • Pakiet 3: Plecak miejski 4F + T-shirt 4F = 100 pkt
 • Pakiet 4: Bezrękawnik 4F + T-shirt 4F = 100 pkt
 • Pakiet PROFESSIONAL 1: Tester napięcia + zestaw wkrętaków Wiha = 500 pkt
 • Pakiet PROFESSIONAL 2: Odkurzacz przemysłowy Karcher AD 4 Premium = 500 pkt

Nagrody można zamówić w prosty sposób z poziomu aplikacji – wystarczy wejść w sekcję PROGRAM GREE i w zakładce NAGRODY wskazać wybrany pakiet, który zostanie wysłany na adres firmy.


Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?
W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, czyli użytkownicy aplikacji Gree Strefa Instalatora, którzy posiadają pełny dostęp do wszystkich jej funkcjonalności nabytych po szkoleniu przez FREE POLSKA. Aby dołączyć do Programu wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, dołączyć do Programu, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Akcja trwa od 22 lutego do 31 maja 2023 roku. Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Free

E-mail: gree@gree.pl

WWW: www.gree.pl

Tel: +48 12 307 06 40
Adres:
Dobrego Pasterza 13/3
31-416 Kraków

Hörmann Polska ponownie wśród laureatów Builder Awards
Atum: Efektywność energetyczna i jej finansowanie w gospodarstwie rolnym

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»