rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


CREATON na targach AGROTECH w Kielcach

image

Już w najbliższy weekend, w dniach 16-18 marca 2018 roku, po raz 24. odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. To znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i produktami skierowanym dla branży rolniczej. W wydarzeniu weźmie udział firma CREATON Polska, która zaprezentuje nowoczesne pokrycie dachowe w postaci płyty falistej z włóknocementu.AGROTECH to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn rolniczych. Uczestnicy imprezy będą mogli jednak zapoznać się nie tylko ze wspomnianymi urządzeniami – ekspozycja obejmuje bowiem także różnorodne rozwiązania dostępne na rynku – m.in. narzędzia, środki do produkcji oraz wyroby dedykowane dla budownictwa inwentarskiego.


Wśród wystawców tegorocznej odsłony AGROTECH obecny będzie CREATON Polska, producent wysokiej jakości pokryć dachowych i materiałów elewacyjnych. – Płyta falista z włóknocementu, którą będzie można obejrzeć na naszym stoisku to wytrzymały, zapewniający bezpieczeństwo produkt, jaki można stosować zarówno na dachach, jak i elewacjach budynków. Co istotne, płyta wytwarzana jest z naturalnych surowców w oparciu o najnowocześniejsze procesy technologiczne  – mówi Robert Rudzki, Product Manager CREATON Polska.


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska CREATON Polska – będzie to unikalna okazja do zapoznania się „na żywo” z ofertą produktową firmy. Na odwiedzających ekspozycję czekają także materiały informacyjne oraz eksperci, którzy w bezpośredniej rozmowie odpowiedzą na pytania dotyczące produktów i ich zastosowania.


Stoisko CREATON Polska na targach AGROTECH zlokalizowane będzie w pawilonie L (nr stoiska L-106).

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

CREATON Polska

E-mail: biuro@creaton.pl

WWW: www.creaton.pl

Tel: +48 32 624 95 00
Fax: +48 32 624 95 99
Adres:
Wspólna 6
32-300 Olkusz

CEPHD Europejski, Certyfikowany Projektant / Doradca Budownictwa Pasywnego - Blok I

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Galeco

  Galeco Sp. z o.o. powstała w roku 1996. Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym…
  Galeco
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»