rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


FCOM: Ile farby termoizolacyjnej potrzebujesz? Dowiedz się dzięki kalkulatorowi

image

Kilka dni temu na swojej stronie internetowej firma FCOM, producent farb termoizolacyjnych, upubliczniła kalkulator. Umożliwi on wyliczenie, ile powłoki termoizolacyjnej kupić, żeby wystarczyło do realizacji projektu.W tym celu należy odpowiedzieć na kilka pytań. Po pierwsze, jaki problem chce się rozwiązać. Czy chodzi o termoizolację, a może pozbycie się pleśni lub zabezpieczenie gorących powierzchni? Po drugie możemy określić, jak grubą powłokę chcemy nanieść. Następnie wybieramy narzędzie, które wykorzystamy do nakładania farby. Będziemy musieli podać również wymiary malowanego pomieszczenia, na jaki materiał będziemy aplikować farbę oraz określić kształt powierzchni (np. czy malujemy ścianę, czy rurę).

Na końcu określimy jej wymiary. Jeśli wybierzemy, że naszym celem jest malowanie ścian, to kalkulator zapyta, czy policzyć, ile gruntu będzie potrzebne. Po kliknięciu w “oblicz” zobaczymy, ile farby będziemy potrzebować, a także przygotowaną ofertę ze sklepu internetowego producenta. Dodatkowo dowiemy się, na co zwrócić uwagę podczas malowania danej powierzchni.

"Kalkulator to duże udogodnienie dla Klientów, którzy często pytają nas, ile farby kupić. Teraz będą mogli to zrobić szybko i intuicyjnie, bez konieczności wysyłania wiadomości. Zobaczą, też jak zmienia się ilość potrzebnej farby i jej cena w zależności od planowanej grubości powłoki" - mówi Mariusz Faruga, Dyrektor ds. rozwoju w FCOM.

Kalkulator dostępny jest tutaj.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Fcom Sp. z o.o.

E-mail: biuro@fcom.pro

WWW: www.fcom.pro

Tel: +48 606 113 203
Adres:
Węglowa 14
43-502 Czechowice-Dziedzice

Atum: Szkolenie certyfikowany instalator systemów magazynowania energii

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus

Polecamy
dodaj+ «»