rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


FCOM: Rabat za opinię o farbie termoizolacyjnej

image

W sklepie internetowym FCOM, producenta farb termoizolacyjnych można otrzymać rabat w zamian za pozostawienie opinii o produkcie.

 

 “Każda osoba, która zakupi towary przez naszą stronę internetową, po kilku dniach otrzyma zaproszenie do napisania, co sądzi o zamówionych produktach. Jeżeli podzieli się z nami swoją opinią, automatycznie otrzyma kod rabatowy na kolejne zakupy w naszym sklepie.” - powiedział nam Mariusz Faruga, Dyrektor ds. rozwoju.
 
 
Dodał również, że firmie bardzo zależy na poznaniu, co o produktach sądzą klienci. Ma to umożliwić ciągłe udoskonalanie produktów oraz lepszą komunikację ich właściwości.
 
 
Powłoka termoizolacyjna to specjalistyczny produkt. Nie znaczy to, że może być używany tylko przez profesjonalistów. Ważne jest jednak, żeby podczas malowania przestrzegać pewnych zasad np. tej dotyczącej grubości pojedynczej powłoki, która nie powinna przekraczać 1 mm. Dlatego tak ważne jest odpowiednie informowanie o produkcie” - zaznacza Mariusz Faruga.FCOM to producent farb termoizolacyjnych GoTherm oraz masy uszczelniającej i gruntu pod tą samą marką. Farby pozwalają na wzmocnienie działania styropianu lub zastosowanie termoizolacji, tam gdzie klasyczne metody są niedostępne.
 
Wszystkie produkty, w tym wspomniana farba termoizolacyjna, dostępne w sklepie producenta.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Fcom Sp. z o.o.

E-mail: biuro@fcom.pro

WWW: www.fcom.pro

Tel: +48 606 113 203
Adres:
Węglowa 14
43-502 Czechowice-Dziedzice

Intensywny wrzesień w ZWCAD
Systherm: Certyfikat dla personelu – szkolenie F-Gazowe

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»