rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


FFiL Śnieżka SA wśród 200 największych polskich firm

image

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA znalazła się na liście „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”. Spółka odnotowała awans o dwa miejsca w porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem. Firma konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rodzimym rynku, o czym świadczy także wzrost przychodów w 2016 r. o ponad 4,5%.

 

Tygodnik „Wprost” przygotował już trzecią edycję rankingu „200 największych polskich firm”. W zestawieniu wzięto pod uwagę spółki z rodzimym kapitałem kontrolowane przez polskich przedsiębiorców prywatnych, Skarb Państwa bądź będące własnością komunalną. O miejscu w zestawieniu decydowała wartość przychodów ze sprzedaży w 2016 r.

 

FFiL Śnieżka SA figuruje na liście od początku jej istnienia, umacniając stale swoją pozycję. W tym roku zajęła 184. miejsce. Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA, tłumaczy, że: Polska jest kluczowym rynkiem dla Grupy Kapitałowej Śnieżka. Sprzedaż w kraju wyniosła w 2016 roku 77% jej przychodów. Naszym celem strategicznym w tej chwili jest uzyskanie pozycji lidera w segmencie farb i wyrobów dekoracyjnych na rodzimym gruncie. Te starania odzwierciedlają prestiżowe rankingi, na których stopniowo notujemy awanse, czego dowodem jest także zestawienie „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”.

 

Śnieżka jest liderem spośród producentów farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To jedyny koncern z branży notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, jak również kontrolowany przez polski kapitał i posiadający Akredytowane Laboratorium Badawcze. Firma cechuje się: innowacyjnością, funkcjonowaniem w oparciu o jasno zdefiniowany system wartości i wieloletnim zaangażowaniem w działalności CSR. Nowatorskie zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa, zlokalizowane w Polsce, na Ukrainie oraz Białorusi, wytwarzają rocznie 140 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej, cieszącej się zaufaniem odbiorców. Grupa Kapitałowa Śnieżka zatrudnia około 1 000 pracowników.Opracowanie, redakcja: M.T.
Na podstawie materiałów firmy: FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA SA
Materiał objęty prawem autorskim. Publikacja w części lub w całości wyłącznie za zgodą redakcji.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Foveo Tech

E-mail: marketing@foveotech.pl

WWW: www.foveotech.pl

Tel: +48 14 681 11 11
Adres:
Dębicka 44
39-207 Brzeźnica

Daikin: Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Budownictwo Modułowe

  Budownictwo Modułowe -zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą betonowych mod…
  Budownictwo Modułowe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin

Polecamy
dodaj+ «»