rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Firma Austrotherm liderem branży

image

Podczas XVII gali Builder Awards firma Austrotherm została uhonorowana zaszczytnym tytułem Budowlana Firma Roku 2019, a prezes zarządu Anna Śpiewak tytułem Osobowość Branży.
Rada Naukowa i Redakcja miesięcznika Builder wybrały spośród wielu firm i menadżerów niekwestionowanych liderów polskiej branży budowlanej. Podczas uroczystej gali wręczono między innymi prestiżowe wyróżnienia Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Branży. W gronie laureatów po raz kolejny znalazła się firma Austrotherm oraz prezes zarządu, Anna Śpiewak. Jak podkreśliła kapituła konkursu oraz wydawca Buildera, Marek Zdziebłowski, nagrodzeni to synonim dynamicznego rozwoju, skuteczności w budowaniu potencjału rynkowego oraz efektywnego zarządzania i innowacyjności. Jednym słowem to godni zaufania partnerzy, którzy wskazują drogi rozwoju i wywierają silny i pozytywny wpływ nie tylko na firmy, którymi zarządzają, ale przede wszystkim na całą branżę budowlaną. Pomimo wielu trudnych wyzwań, jak choćby deficyt pracowników, niska rentowność i duża konkurencja, nagrodzone firmy doskonale odnalazły się w warunkach budowlanego boomu.


Prezes Zarządu, Anna Śpiewak zadedykowała nagrodę wszystkim swoim współpracownikom – „Pragnę podziękować całemu zespołowi Austrotherm, którym mam zaszczyt i przyjemność kierować. Udało nam się stworzyć innowacyjną i nowoczesną firmę, który cieszy się dużym uznaniem na polskim rynku materiałów termoizolacyjnych. Składam również serdecznie podziękowania całej Radzie Naukowej i Redakcji miesięcznika Builder za docenienie naszej działalności”.

Organizatorem konkursu jest wydawnictwo PWB Media, wydawca Buildera – wiodącego, ogólnopolskiego miesięcznika dla budownictwa, architektury i biznesu, obecnego na polskim rynku od ponad 20 lat.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Austrotherm

E-mail: o.klient@austrotherm.pl

WWW: www.austrotherm.pl

Tel: +48 33 844 70 40
Fax: +48 33 844 70 52
Adres:
Chemików 1
32-600 Oświęcim

Zamawiaj w Systemie MS on-line i zabezpiecz 10% rabatu
Szkolenie LG - RAC/CAC
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»