rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Firma Blachotrapez Głównym Sponsorem Pucharu Tatr

image

Blachotrapez Puchar Tatr to wydarzenie, podczas którego dzieciaki rozpoczynające swoją przygodę z nartami, będą mogły zaprezentować swoje sportowe umiejętności i ducha walki w myśl zasady fair play. Firma Blachotrapez jako Główny Sponsor Pucharu Tatr razem z Kamilem Stochem i jego Teamem wspiera uczestników wydarzenia. To pierwsza edycja Pucharu Tatr w którą się włączamy, ale zdecydowanie nie ostatnia. Wraz z podpisaniem umowy jako Główny Sponsor będziemy uczestniczyli w tym wydarzeniu również w kolejnych latach. Logo firmy Blachotrapez będzie widoczne między innymi na plastronach startowych wszystkich skoczków.


- To już czwarta edycja Pucharu Tatr. W tym roku, ze wsparciem Grupy Blachotrapez, szykujemy prawdziwe święto skoków na zmodernizowanym kompleksie Średniej Krokwi. Liczymy na rekordową frekwencję, piękną pogodę i mnóstwo sportowych emocji. Razem będziemy sięgać nieba. Wydarzenie pod honorowym patronatem Kamila Stocha. Zapraszamy zarówno zawodników, jak i kibiców.- Ewa Bilan-Stoch, KS Eve-nement Zakopane. - Sport to nieodłączny element długofalowej strategii marketingowej Grupy Blachotrapez. To dzięki niemu docieramy do szerokiego grona kibiców nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jesteśmy już z reprezentacją skoczków narciarskich, a ambasadorem marki jest Kamil Stoch. Jednak nie tylko kadra narodowa, chcemy spełniać sportowe marzenia najmłodszych zawodników. Dzięki pracy i poświęceniu można spełnić nawet te o tytule mistrza olimpijskiego! Blachotrapez Puchar Tatr to najlepsza okazja, by wesprzeć młode pokolenie mistrzów. Czujemy, że sportowa przyszłość jest również w naszych rękach – mówi Rafał Michalski, Prezes Grupy Blachotrapez. - Tytuł Głównego Sponsora Blachotrapez Puchar Tatr to powód do dumy i wielka odpowiedzialność. Cieszymy się, że możemy spełniać sportowe marzenia, być częścią młodego pokolenia i dumy reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Liczymy na dobrą zabawę i wspaniałe wspomnienia. Mocno trzymamy kciuki za uczestników Blachotrapez Puchar Tatr! - Mateusz Małek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Grupy Blachotrapez.


Gdzie i kiedy: 4 września na obiekcie Kompleks Średniej Krokwi w Zakopanem.
Zawody odbędą się już 4 września 2021 roku. Na obiekcie Kompleks Średniej Krokwi w Zakopanem podczas serii konkursowych w klasyfikacji indywidualnej i klubowej na skoczniach K25, K35, K65, K95 o puchary i nagrody powalczy ponad 200 młodych sportowców z kraju i zagranicy, w tym podopieczni KS Eve-nement Zakopane. Program obejmuje pięć kategorii wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta. Seria próbna rozpocznie się o godzinie 10. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na naszych oficjalnych mediach społecznościowych. Bądźcie razem z nami!

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus
Systherm: Certyfikat dla personelu – szkolenie F-Gazowe

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»