rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


FS ARBET Członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe

image

Fabryka Styropianu ARBET jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe. Stowarzyszenie zrzesza producentów obiektów prefabrykowanych a także producentów materiałów dedykowanych do takiego typu budownictwa.

Stowarzyszenie EDG zrzesza firmy, które na polskim rynku aktywnie uczestniczą w rozwoju budownictwa drewnianego. Członkami EGD są zarówno firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym, jak i producenci materiałów dedykowanych do tego typu konstrukcji.


ARBET i Energooszczędne Domy Gotowe
Do Stowarzyszenia dołączyła Fabryka Styropianu ARBET. ARBET od dawna znajduje się wśród podmiotów wspierających energooszczędność i pasywność budynków. Produkty FS ARBET wpasowują się w idee Stowarzyszenia, ponieważ mogą mieć doskonałe zastosowanie w budownictwie energooszczędnych domów gotowych. Budownictwo energooszczędne, tworzone według jasnych zasad, gwarantuje użytkownikom odpowiedni standard korzystania z budynku niezmiennie przez długie lata. Stosowanie odpowiednich technologii i produktów wysokiej jakości wpływa na jakość budynku, a dalej – na niskie koszty jego użytkowania.


W domach gotowych, w zależności od zastosowanej technologii, mogą mieć zastosowanie wszystkie produkty ARBETu. Produkty marki Prawdziwy Styropian to:
 • płyty styropianowe dla budownictwa,
 • bloki styropianowe
 • oraz kształtki,
a ich wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.
 
Arbet styropian Arbet styropian


Dla klienta – tak inwestora, jak i projektanta lub wykonawcy istotne jest, że produkty ARBET dostępne są w każdym miejscu kraju i spełniają one określone wymogi. Każda z rozlokowanych w różnych punktach Polski fabryk produkuje pełen asortyment płyt styropianowych. Wszystkie zaklady działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych. Zaś ich powtarzalność daje pewność, że określona płyta styropianowa pozwoli na zachowanie identycznych warunków użytkowania budynku.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Arbet

E-mail: sekretariat@arbet.pl

WWW: www.arbet.pl

Tel: +48 94 342 20 76
Fax: +48 94 342 23 90
Adres:
Bohaterów Warszawy 32
75-211 Koszalin

Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

    Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i p…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»