rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Gerda wspiera Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych

image

Podziękowania dla Gerdy za wsparcie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych. W ramach kongresu Open Eyes Economy Summit odbyło się unikalne wydarzenie, Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA). Uczestnicy mieli okazję poznać architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy. Organizatorzy podziękowali firmie GERDA za wsparcie i zaangażowanie w powstawaniu tego festiwaluKongres był zainicjowany przez prof. Jerzego Hausnera i skierowany do wszystkich zainteresowanych nowymi ideami i nowym modelem ekonomicznym, który może stać się receptą na wszelkie kryzysy, w tym także te, które dotyczą przestrzeni architektoniczno-urbanistycznej miasta. Kongres skupia znanych polityków i społecznych aktywistów, naukowców i studentów oraz dziennikarzy i artystów.


Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych uzupełnia program główny kongresu OEES i jest jedną z ciekawszych propozycji dla ekspertów i słuchaczy sesji poświęconej miastu. Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych jest również skierowany do mieszkańców Krakowa oraz studentów. Przez dwa dni spotkań mieli oni okazję poznać najciekawszych architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy oraz przyjrzeć się ich metodzie projektowej i badawczej. Była też okazja aby poznać spojrzenie na miasto, czy estetykę przestrzeni zurbanizowanej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia.


Chcemy, aby mieszkańcy miasta, studenci, goście kongresu mieli możliwość poznania procesu powstawania architektury, a tym samym uczyli się aktywnego uczestnictwa w debacie architektonicznej. Kreowanie otwartoKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Gerda

E-mail: biuro@gerda.pl

WWW: www.gerda.pl

Tel: +48 22 329 10 30
Fax: +48 22 329 10 94
Adres:
Sokołowska 49
05-806 Komorów

Akademia GERDA: Modułowy program szkoleń – drzwi do mieszkań
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»