rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Hörmann: Drzwi wejściowe ISOPRO Secur w specjalnej promocji

image

Drzwi ISOPRO Secur to propozycja dla tych, którzy szukają drzwi ciepłych, stylowych, a do tego przeciwwłamaniowych. W ramach wiosennej promocji oferujemy wybrane wzory drzwi ISOPRO Secur w cenie 4390 zł wraz z montażem i 8% stawką podatku VAT. Cena promocyjna dotyczy drzwi i nie uwzględnia naświetla bocznego. Akcja promocyjna trwa od 01.04.2021 do 31.12.2021


Promocja obejmuje 2 wzory w 6 kolorach promocyjnych, co daje wybór spośród 12 wariantów drzwi ISOPRO Secur.

Wzory objęte promocją:
 •  IPS 010 i IPS 015 z wyposażeniem standardowym

 Kolory promocyjne:
 •  biały RAL 9016, białe aluminium RAL 9006, szare aluminium RAL 9007, antracytowy RAL 7016, antracytowy z efektem metalicznym CH 703, brązowy RAL 8028

Wymiary promocyjne: zewnętrzny wymiar ramy RAM 1000 x 2100 mm, 1100 x 2100 mm albo 1150 mm x 2200 mm.

Sugerowana cena producenta dotyczy wzorów drzwi ISOPRO Secur i wymiarów objętych promocją oraz obejmuje montaż drzwi zewnętrznych w budynku mieszkalnym, w odpowiednio przygotowanym otworze i w miejscu oddalonym maks. 10 km od siedziby partnera handlowego Hörmann oraz 8% stawkę podatku VAT. Cena uwzględniająca 8% VAT dotyczy tylko przypadków, w których możliwe jest zastosowanie takiej stawki. W pozostałych przypadkach należy zastosować stawkę 23% VAT. Cena nie obejmuje demontażu starych drzwi zewnętrznych, usunięcia odpadów oraz dodatkowych prac murarskich. Inne konfiguracje produktu dostępne na dopłatą.

 Stalowa płyta drzwiowa o grubości 65 mm z przegrodą termiczną i wypełnieniem z twardej pianki poliuretanowej, ciepła aluminiowa ościeżnica i ciepły próg sprawiają, że drzwi ISOPRO Secur osiągają współczynnik przenikania ciepła UD  nawet 0,88 W/(m2K). Wartość współczynnika zależy od wzoru i wymiarów drzwi, podana wartość dotyczy drzwi bez przeszklenia o wymiarach 1230 mm x 2180 mm.

 Drzwi ISOPRO Secur w klasie przeciwwłamaniowej RC 2 wyposażone są w bezpieczny zamek z 3-punktowym ryglowaniem i 5 kluczami, listwy przeciwwyważeniowe, okucia z zabezpieczającymi rozetami ES1 i zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. Dzięki temu zapewniają poczucie bezpieczeństwa we własnym domu.

 Wszystkie warianty drzwi objęte promocją dostępne są z nowoczesnym, eleganckim długim uchwytem HB 38-2 ze stali nierdzewnej lub alternatywnie, bez dopłaty, z kompletem klamek ze stali nierdzewnej.

 Drzwi ISOPRO Secur dostarczane są standardowo w wersji otwieranej do wewnątrz. Na życzenie można zamówić także drzwi otwierane na zewnątrz – bez dopłaty.

Drzwi ISOPRO Secur objęte są 5-letnią gwarancją.Oferta jest dostępna u wybranych partnerów handlowych w Polsce uczestniczących w akcji promocyjnej i obowiązuje od 01.04.2021 do 31.12.2021.
Szczegółowe informacje o warunkach promocji i gwarancji są dostępne na stronie www.hormann.pl lub u wybranych partnerów handlowych Hörmann w Polsce.
Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, należy je traktować tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Hörmann Polska

E-mail: info@hormann.pl

WWW: www.hormann.pl

Tel: infolinia 801 500 100 /Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora
Adres:
Otwarta 1
62-052 Komorniki

Wobet-Hydret: Prototyp pod kryptonimem Orczyk 2022
Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»