rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Hörmann Polska ponownie wśród laureatów Builder Awards

image

Siła, pozycja i stabilność marki – potwierdza je tytuł „Budowlana Firma Roku 2022”, który firma Hörmann Polska już po raz kolejny otrzymała w kategorii Producent/dostawca materiałów budowlanych – Bramy, drzwi, napędy. Natomiast prezes firmy Krzysztof Horała został uznany za „Osobowość Branży 2022”. Nagrody przyznane przez Radę Naukową i Redakcję miesięcznika „Builder”, wręczono podczas gali Builder Awards.Firma Hörmann Polska, znana z wysokiej klasy bram garażowych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz napędów, nieustannie poszerza
i udoskonala swoją ofertę. Klientom proponuje nowoczesne i energooszczędne produkty, a także inteligentne, opatentowane rozwiązania. Nawet w tym wyjątkowo trudnym dla branży budowlanej okresie stawia na odważne decyzje i poszukiwanie nowych kierunków rozwoju.
- W takim momencie można się zastanawiać, czy ulepszanie produktów stolarki otworowej ma sens, czy sytuacja gospodarcza nie wymusza na nas spowolnienia tempa zmian. Jesteśmy przekonani, że nie warto ulegać pokusie takiego myślenia, gdyż nie jest ono perspektywiczne. Właśnie teraz powinniśmy proponować mądre rozwiązania bieżących problemów, a także niezmiennie myśleć o przyszłości – zarówno branży budowalnej, jak i środowiska – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.


Takie podejście zostało dostrzeżone i docenione przez kapitułę Builder Awards 2023. Co roku certyfikat „Budowlana Firma Roku” otrzymują przedsiębiorstwa, które cechuje zarówno dynamiczny rozwój, jak i stabilna, wysoka pozycja rynkowa. Jednak, jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, sukcesy firm budowalnych to sukcesy konkretnych ludzi – „Osobowości Branży”. Są to niekwestionowani liderzy i menadżerowie docenieni przez jury m.in. za efektywne zarządzanie, intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Hörmann Polska

E-mail: info@hormann.pl

WWW: www.hormann.pl

Tel: infolinia 801 500 100 /Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora
Adres:
Otwarta 1
62-052 Komorniki

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»