rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


ISOVER „koncertuje” z Grzegorzem Turnauem

image

Między ciszą a ciszą istotne są tylko dobre dźwięki i muzyka – przekonuje ISOVER. Marka materiałów izolacyjnych kolejny raz nawiązała współpracę z muzykiem Grzegorzem Turnauem. Tym razem została partnerem nowego albumu oraz trasy koncertowej artysty.Logo ISOVER obecne jest na najnowszym – jubileuszowym krążku krakowskiego wokalisty, pianisty i kompozytora o tytule „L”. Siedemnasty w dorobku Grzegorz Turnaua album zawiera 2 płyty DVD i jedną DVD z niepublikowanymi wcześniej nagraniami audio i video. Wydaniu albumu towarzyszy trasa koncertowa „L-live”, podczas której artysta prezentuje mieszankę swoich najbardziej i najmniej znanych utworów oraz nowe kompozycje.


Dla ISOVER, którego produkty z wełny mineralnej szklanej i skalnej zdecydowanie poprawiają akustykę budynków, współpraca z artystą ma szczególne znaczenie.


 - W ISOVER tworzymy innowacyjne rozwiązania izolacyjne, aby zapewnić użytkownikom budynków maksimum komfortu. Obok ciepła w domu, szczególne znaczenie ma dla nas także cisza. Nasze materiały pomagają uchronić się przed niepożądanym hałasem. W ciszy nasz mózg ma lepsze warunki do pracy – łatwiej identyfikuje emocje i pobudza kreatywność. Cisza przyczynia się do redukcji stresu i napięć nerwowych. Podobnie muzyka. Kojące dźwięki tworzy właśnie Grzegorz Turnau, dlatego z radością wsparliśmy tak wyjątkowy projekt, jakim jest jubileuszowa płyta i trasa koncertowa. Tym bardziej, że dla ISOVER rok 2018 jest także szczególny z uwagi na 25-lecie firmy na polskim rynku – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.


Wcześniej artysta dwukrotnie zagrał koncerty na spotkaniach ISOVER z klientami. W ramach bieżącej umowy sponsorskiej logo ISOVER pojawia się na albumie „L”, 200 nośnikach outdoor promujących płytę w całym kraju oraz w reklamach w prasie. Płyty z autografem autora można też wygrać w konkursach na facebooku marki: facebook.com/isoverpl.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Saint-Gobain Construction Products Polska

E-mail: konsultanci.isover@saint-gobain.com

WWW: www.isover.pl

Tel: 800 163 121
Fax: +48 32 339 64 44
Adres:
Okrężna 16
44-100 Gliwice

Elektronika SA: Budowa i serwis instalacji VRF Mitsubishi Heavy Industries

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe

  Ponad 30 lat doświadczenia, nacisk na jakość oferowanych usług i prawdziwa pa…
  Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»