rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


ISOVER nagrodzony złotym godłem programu Konsumencki Lider Jakości 2022. Już po raz 11.

image

W 11. edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości, marka ISOVER po raz kolejny potwierdziła swoją silną pozycję rynkową. Konsumenci jednoznacznie przyznali ISOVER pierwsze miejsce w kategorii „Systemy Dociepleń”, tym samym marka otrzymała złote godło programu już jedenasty rok z rzędu. Jak wynika z konsumenckiego badania opinii, ISOVER nieustannie cieszy się zaufaniem klientów, a produkty marki spełniają wysokie wymagania konsumentów, kojarząc się im z wysoką jakością i energo-oszczędnością.  Rzetelne badania konsumenckie
Już od ponad dekady program Konsumencki Lider Jakości bada i analizuje opinie konsumentów, na temat jakości produktów i usług. Podczas realizacji badań kwestionariuszowych, eksperckich, pilotażowych, face-to-face i CAWI pod uwagę są brane powody wyboru konkretnych rozwiązań, najpopularniejsze skojarzenia, znajomość marki i lojalność wobec niej. Na podstawie pozyskanych danych przygotowywany jest ranking wiodących, najlepiej ocenianych jakościowo, marek na polskim rynku w danej kategorii. Tegoroczny raport powstał na próbie badawczej 16 705 respondentów, pochodzących z dużych miast Polski jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia i Katowice.


Konsumenci wybierają ISOVER
W tym roku konsumenci po raz 11. uznali markę ISOVER za lidera rynku. Jak uzasadnili swój wybór? Klienci wskazywali przede wszystkim na szeroki wybór i bogate portfolio produktowe producenta oraz najwyższą jakość. Kolejnymi ważnymi dla badanych aspektami były: zaufanie do jakości dociepleń oferowanych przez ISOVER, zastosowanie nowoczesnych technologii oraz innowacyjność produktów. Badani podkreślali również, że rekomendują innym produkty ISOVER, ponieważ sami mają pozytywne doświadczenia w pracy z nimi.
 - Wyniki badania Konsumencki Lider Jakości są dla nas wyjątkowo ważne – to właśnie opinie konsumentów i ich uwagi, pozwalają nam rozwijać portfolio marki ISOVER i jeszcze precyzyjnej dopasowywać produkty do ich potrzeb. Pozytywne doświadczenia z zastosowania naszych materiałów i rozwiązań systemowych do ociepleń sprawiają, że zadowoleni wykonawcy i inwestorzy rekomendują produkty ISOVER kolejnym osobom, z czego jesteśmy dumni. Potwierdza to popularność naszych wełen w rolkach do izolacji poddaszy czy systemu do ocieplania ścian weber.therm WM z wełną skalną Fasoterm 35 i produktami kompatybilnymi marki Weber. Ich zastosowanie przekłada się na wiele korzyści dla użytkownika: zwiększony komfort termiczny, akustyczny i dobrej jakości powietrze w przestrzeni mieszkalnej, co w perspektywie długofalowej zwiększa komfort życia mieszkańców i generuje oszczędności w domowym budżecie inwestora poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na energię do ogrzewania domu zimą czy chłodzenia klimatyzacją latem – mówi Anna Kozera, koordynator marki ISOVER.

Doceniony przez konsumentów system ociepleń weber.therm WM do izolacji ścian zewnętrznych metodą lekką-mokrą ETICS to efekt synergii z połączenia niepalnej wełny skalnej ISOVER z produktami marki Weber. System jest mrozoodporny, charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością pary wodnej i jednocześnie bardzo niską wodochłonnością. Wełna mineralna ISOVER Fasoterm 35 ma świetne parametry izolacyjne – współczynnik przewodzenia ciepła λD = 0,035 W/(mK), co zapewnia efektywną izolację budynku przy zachowaniu umiarkowanej grubości izolacji. Tynk hydrofilowy weber.pas topdry AquaBalance to inteligentna powłoka samoregulująca poziom zawilgocenia powierzchni, co zabezpiecza elewację przed brudzeniem się i porastaniem.


Klienci inspirują do tworzenia nowości
Eksperci marki ISOVER opracowują nowe produkty w oparciu o opinie i analizy wniosków konsumenckich. Efektem takiego działania jest ostatnia nowość – jedyne na rynku maty do izolacji poddaszy, pokryte jednostronnie welonem szklanym: Super-Mata Plus PRO z lambdą 0,032 W/(mK)  i Super-Mata PRO z lambdą 0,032 W/(mK). ISOVER to światowy ekspert branży izolacji budowlanych. Marka sytematycznie prowadzi prace badawczo-rozwojowe, tworząc coraz efektywniejsze, wysokojakościowe produkty i rozwiązania, które spełniają najważniejsze wymagania inwestorów i wykonawców. W Polsce ISOVER jest liderem na rynku wełny mineralnej szklanej oraz wiodącym producentem izolacji z wełny mineralnej skalnej. Potwierdza to bogate portfolio marki z szeroką gamą rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa, przemysłu i energetyki.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Saint-Gobain Construction Products Polska

E-mail: doradcy.techniczni@saint-gobain.com

WWW: www.isover.pl

Tel: 800 163 121
Fax: +48 32 339 64 44
Adres:
Okrężna 16
44-100 Gliwice

Promocja w firmie Hörmann- Drzwi, bramy, napędy na miarę potrzeb i upodobań
Premierowe targi Solar Energy Expo

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»