rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jesienna promocja na okna PVC

image

W ramach promocji jesiennej zamówienia na okna ALU LOOK, Wood Look, MS evolution [82], drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC w systemie 82 mm, rolety oraz moskitiery objęte są rabatem w wysokości 10%.W przypadku zamówień na okna MSline+MD i MSline+AD obowiązują ceny niższe o 8%.


Zniżka na drzwi podnoszono-przesuwne
Promocja jesienna to także atrakcyjne zniżki na wielkogabarytowe przeszklenia. Drzwi podnoszono przesuwne Patio HST 82 można zakupić z rabatem w wysokości 28%. Z kolei konstrukcje Patio HST 76 dostępne są w cenie niższej o 32%.


Rabat na zakup produktów MSline AD
Jesienna obniżka cen dotyczy również okien, Patio PSK i drzwi tarasowych MSline 73 AD. Produkty te objęte są rabatem w wysokości:
 •     22% dla produktów białych,
 •     20% dla produktów kolorowych.

Tańsze wkłady szybowe

Aktualna promocja obowiązuje również w przypadku wkładów szybowych. Dopłata netto za 1 m2 standardowego trzyszybowego wkładu do okien ALU LOOK oraz Wood Look wynosi jedynie 1 zł. Z kolei dopłata za standardowy wkład trzyszybowy do wszystkich okien (poza wyżej wymienionymi) wynosi 10 zł netto za 1 m2.


Mniejsza dopłata za ramkę Chromatech
Promocja obejmuje także ramkę dystansową Chromatech Ultra. W przypadku koloru czarnego dopłata wynosi 14 lub 22 zł netto/m2 (odpowiednio: dla wkładu 2-szybowego oraz 3-szybowego). Pozostałe warianty kolorystyczne nabyć można za 18 lub 33 zł netto/m2.


Obniżka cen nawiewnika
Obecna pora roku to dobra okazja na zakup nawiewnika higrosterowanego. Dopłata za nawiewnik Aereco EMM707 objęta jest rabatem, którego wysokość wynosi 25%.Promocja na sterowanie radiowe do rolet
W ramach jesiennej promocji odbiornik radiowy do silników roletowych kosztuje jedynie 1 zł. Urządzenie to można wykorzystać w przypadku rolety z silnikiem Nice (241 zł) lub Simu Job Somfy (313 zł). Dodatkowo, złożenie zamówienia na co najmniej 3 rolety z silnikami Somfy io wiąże się z możliwością skorzystania z rabatu na piloty i centrale do sterowania radiowego. Szczegółowe informacje dostępne są u partnerów handlowych MS.


Niższe ceny produktów aluminiowych
Jesienna obniżka cen dotyczy również konstrukcji aluminiowych. Patio HST ExternAL nabyć można z rabatem wynoszącym 15%. Promocje obowiązują także w przypadku drzwi MS ExternAL Premium z panelem aluminiowym z serii Prestige Line w wersji Classic i Exclusive.


Żaluzje w atrakcyjnej cenie
10% rabatu można zyskać także przy zakupie żaluzji fasadowych z lamelami typu Z-90. Zniżkę obejmującą ceny żaluzji oraz elementów sterowania można zyskać w przypadku zamówienia osłon zewnętrznych z odbiornikami radiowymi C-ZR i elementami sterowania Mobilus albo napędami Somfy J4 RTS i Somfy J4 io Protect oraz elementami sterowania Somfy.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

E-mail: info@ms.pl

WWW: www.ms.pl

Tel: +48 59 841 08 00
Fax: +48 59 841 08 02
Adres:
Portowa 16
76-200 Słupsk

Sieć salonów KRISHOME ponownie nagrodzona złotym Laurem Klienta
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.
Gree: Szkolenia On-Line z zakresu pomp ciepła Gree Versati

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»