rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


JONIEC EXPEDITIONS - Rumunia 2017

image

JONIEC TEAM wyruszył w nową trasę JONIEC EXPEDITION: tym razem do Rumunii. Wyprawa odbyła się w dniach 7-11.09.2017 r. w ramach promocji hasła firmy JONIEC® „Wyznaczamy nowe granice”.

 

Trasy JONIEC EXPEDITIONS biegły po malowniczej okolicy Gór Bihor w Karpatach Zachodniorumuńskich ( zwanych także górami Apuszeni ). Najwyższy szczyt tych gór to Cucurbata Mare o wysokości 1849 m npm. Załoga JONIEC TEAM pokonała wiele dróg o mniejszym i większym stopniu trudności. Wiodły one przez lasy, połoniny i pola. Były drogi asfaltowe, drogi bite, szutrowe i kamieniste. Na tych ostatnich jeden z pojazdów ( Mitsubishi Pajero ) zakończył swą podróż pod górach - przez awarię skrzyni biegów. Pozostała część wyprawy odbywała się niezawodną Toyotą Land Cruiser. Załoga JONIEC TEAM miała okazję spróbować swoich sił w konfrontacji z miłośnikami motorów z ekipy ENDURO FLOW. Nie ma się czego powstydzić - flota JONIEC TEAM daje radę! 

 

To, co zachwyca w okolicach Arieseni, to piękne tereny i sielskie krajobrazy. To, co lekko zadziwia, to przechadzające się wszędzie po drogach konie i krowy – można by rzec: dumne z estymy, którą się cieszą. Tereny Karpat Rumuńskich to raj dla wielbicieli gór: zarówno piechurów, jak i zmotoryzowanych. 


Więcej zdjęć z wyprawy na stronie joniec-team.pl

 

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Joniec

E-mail: joniec@joniec.pl

WWW: www.joniec.pl

Tel: +48 18 332 53 90
Adres:
Tymbark 109
34-650 Tymbark

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»