rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Kampania „Dom pełen ciepła ISOVER” wraca w jesiennej ramówce

image

7 września rusza druga odsłona kampanii reklamowej marki ISOVER – lidera na rynku materiałów i rozwiązań izolacyjnych. Kreację „Dom pełen ciepła” przygotował zespół ISOVER, a w spocie wystąpili pracownicy firmy. Działania obejmują popularne stacje telewizyjne, prasę, media społecznościowe oraz kanały w serwisach YouTube i VOD.

 

Wraz ze startem jesiennej ramówki ISOVER powraca z kampanią reklamową, w której możemy zajrzeć do rodzinnego domu pełnego ciepła. Marka nawiązuje w ten sposób do korzyści, jakie zapewnia mieszkańcom w aspekcie komfortu termicznego prawidłowa izolacja budynków. Kreacja promująca najwyższej jakości materiały izolacyjne ISOVER powstała z udziałem pracowników – Ewy Bryś z Biura Doradztwa Technicznego (wystąpiła z córką Mają) oraz Jarosława Głowackiego z Działu Produkcji. Głosu lektora w spocie użyczył Piotr Fronczewski. W reklamie wykorzystano także wpadający w ucho utwór „Faces” w wykonaniu Małgorzaty „Carmell” Bernatowicz.

 

Zawsze dobrze jest wrócić do domu, w którym jest bezpiecznie, ciepło i komfortowo – zwłaszcza po dobrze spędzonych wakacjach, dlatego z drugą odsłoną naszej kampanii reklamowej ruszamy tuż po sezonie urlopowym. Planujemy mocno zintensyfikowane działania z wykorzystaniem różnorodnych formatów i kanałów. Wykorzystujemy kreację „Dom pełen ciepła”, która spotkała się z pozytywnym odbiorem i odniosła duży sukces w ramach premierowej kampanii. Mogę zapewnić, że tej jesieni będzie głośno o ISOVER – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

 

Działania mediowe obejmują spoty reklamowe w wielu popularnych kanałach telewizyjnych, reklamy w prasie branżowej i ogólnopolskiej, internecie, w tym mediach społecznościowych, na kanałach YouTube poświęconych majsterkowaniu i budowie domu oraz na kanałach VOD (Player.pl, Ipla).

 

Koncepcję spotu oraz hasło reklamowe przygotował zespół marketingu ISOVER. Za realizację spotu odpowiadała firma MBT Production, a za planowanie i zakup mediów – agencja Starcom z Grupy Publicis.

 

Spot reklamowy ISOVER można zobaczyć na kanale Youtube ISOVERPL:
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Saint-Gobain Construction Products Polska

E-mail: konsultanci.isover@saint-gobain.com

WWW: www.isover.pl

Tel: 800 163 121
Fax: +48 32 339 64 44
Adres:
Okrężna 16
44-100 Gliwice

INTERsoft-Intellicad 2019
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»