rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Kobiety Branży Stolarki – najlepsze są wśród nas

image

21 lutego 2019 roku, podczas uroczystej gali w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie, ogłoszono wyniki piątej edycji konkursu Kobiety Branży Stolarki.


Z firmy AdamS Agata Michałowicz-Pędzich Nasz kierownik ds. marketingu i PR a prywatnie żona Adama Pędzich i mama dwójki dzieci: Leonarda 5 lat i Laury 3,5 lat została wyróżniona i otrzymała dyplom oraz statuetkę  „Najlepsza z najlepszych” Kobieta Branży Stolarki 2019.


Wśród nagrodzonych znalazły się także menedżerki z takich firm jak Aluprof, Bajcar, Izoplast, Okna Stolarczyk. Przyznano także nagrodę specjalną dla firmy, która zatrudnia najwięcej kobiet. Otrzymała je Firma Aluprof, która zatrudnia 32% kobiet w całej grupie.


Plebiscyt, organizowany przez Stolarka VIP  dedykowany jest kobietom odważnym, ale także tym, które swoją działalnością zawodową i życiową postawą wyróżniają się w świecie polskiego biznesu.  Mało mówi się o kobietach w naszej branży. Branża jest mocno męska, a jednak kobiety odgrywają w niej bardzo ważną rolę. Chcieliśmy przełamać ten stereotyp i pokazać te panie, które dużo znaczą i będą znaczyły jeszcze więcej – mówi Grzegorz Cendrowski. Dlatego Stolarka VIP wyszła z inicjatywą i stworzyła projekt, jakiego jeszcze w polskiej stolarce nie było – Kobiety Branży Stolarki. W tym roku organizujemy go już po raz piąty.  Wybieramy panie, które w znaczny sposób wybijają się na tle branży i biorą aktywny udział w rozwoju polskiej stolarki. Są spełnione w życiu zawodowym i osobistym. Rozwijają firmę i pracowników. Tworzą atmosferę, dzięki której praca jest przyjemnością.


„Ogromnie dziękuję za takie wyróżnienie. Jest mi niezwykle miło należeć go grona Kobiet Branży Stolarki. Dziękuję również Adriana Sobocińska, bo bez niej wiele projektów byłoby nieudanych oraz oczywiście mojemu mężowi Adam Pędzich, który zawsze mnie wspiera i pozwala rozwijać się” – powiedziała Pani Agata Michałowicz-Pędzich.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

AdamS

E-mail: adams@adams.com.pl

WWW: www.adams.com.pl

Tel: +48 89 741 32 48
Adres:
Leśna Droga 10A
11-700 Mrągowo

Wykańczasz dom? Korzystaj z promocji!
Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»