rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Kolejna inwestycja firmy Adams

image

Firma Adams zakończyła w Mrągowie instalację dwóch myjni do pojazdów ciężarowych Sultof Tytan, wkrótce zostanie przekazana do użytku.


Mrągowo leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych prowadzących z północy na południe i z zachodu na wschód, co generuje nasilony ruch ciężarowy. Stąd pomysł na otwarcie myjni dla samochodów ciężarowych. Nowy obiekt jest położony przy obwodnicy miasta obok Fabryki okien AdamS i Mleczarni. Inwestycję można nazwać wyjątkową, ponieważ rzadko się zdarza, że w jednym miejscu występują dwa tory mycia wyposażone w automatyczne myjnie. Będzie to miało wpływ na zwiększenie przepustowości, a tym samym skrócenie czasu oczekiwania. Ogromnym atutem będzie też duży parking i inne udogodnienia dla kierowców ciężarówek. Dodatkowo, każda z myjni posiada bardzo bogate wyposażenie pozwalające na efektywne mycie różnego rodzaju pojazdów ciężarowych i autobusów - od klasycznych zestawów TIR, cystern, lawet, silosów, wanien, po pojazdy komunalne, autobusy komunikacji miejskiej i busy. Każda myjnia posiada zestaw trzech szczotek myjących, natrysk chemii, ruchome systemy wysokociśnieniowe i płukanie z woskowaniem. Portale myjące zostały w całości wykonane ze stali nierdzewnej. Nowoczesne sterowanie i automatyka zapewniają w pełni kontrolowane i bezpieczne mycie zróżnicowanej floty ciężarowej.


Na wjeździe na stanowiska mycia znajduje się moduł do przejazdowego mycia podwozia. Wzdłuż obu stanowisk mycia zostały rozprowadzone instalacje do domywania ręcznego, a od strony wjazdu zamontowano bębny umożliwiające mycie wewnętrzne kontenerów i chłodni. Zastosowane rozwiązania technologiczne są w pełni ekologiczne. Woda wykorzystywana do mycia pochodzi z systemu recyklingu, pozwalającego na zaoszczędzenie do 90% wody, a do płukania wykorzystywana jest woda deszczowa. Chemia używana do mycia jest biodegradowalna, a nadmiar wody po myciu przechodzi przez osadniki oraz separator związków ropopochodnych. Obecnie na terenie wokół hali trwają ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe. Już wkrótce otwarcie, na które serdecznie zapraszamy.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

AdamS

E-mail: adams@adams.com.pl

WWW: www.adams.com.pl

Tel: +48 89 741 32 48
Adres:
Leśna Droga 10A
11-700 Mrągowo

Atum: Efektywność energetyczna i jej finansowanie w gospodarstwie rolnym

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»