rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Kolejne prestiżowe nagrody dla niepowtarzalnych rozwiązań OknoPlus

image

Jakość i innowacyjność autorskiego okna Reveal Unique od OknoPlus na dobre zagościły w świadomości polskiej branży budowlanej oraz architektów z całego kraju. To niespotykane rozwiązanie zostało ostatnio nagrodzone Złotym Godłem Jakości QI, zaś dziś do swoich wyróżnień dołącza nagrodę TOPBUILDER 2023 w kategorii Produkty. A to nie koniec dobrych wiadomości dla producenta. Krakowski architekt Bogusław Barnaś odebrał bowiem Nagrodę Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich 2023 za wybudowaną w Krakowie Mikrokamienicę, która została wyposażona w okna OknoPlus: Morlite 103 mm oraz Genesis.
Reveal Unique – rozwiązanie TOP!
TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To kolejny sukces Reveal Unique po otrzymaniu Złotego Godła Jakości QI. Kapituła konkursu doceniła jego ponadprzeciętną innowacyjność i realny wpływ na rozwój nowoczesnej architektury. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie profili ALU, którą producent wprowadził do oferty jako pierwszy w Polsce. Autorska technologia DSB (Double Static Base) pozwala korzystać z zalet szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych. To innowacja, której w Polsce nie oferuje jeszcze nikt.
Mikrokamienica z Krakowa z oknami OknoPlus nagrodzona w konkursie SARP 2023
Nagroda Roku SARP to jedno z najważniejszych trofeów architektonicznych w Polsce. Tę, z rąk kapituły, otrzymał krakowski Architekt Bogusław Bernaś za wybudowaną w Krakowie Mikrokamienicę. Budynek udowadnia, że trudna i wąska działka czy ograniczona powierzchnia zabudowy, nie są przeszkodą w kreowaniu atrakcyjnej, funkcjonalnej przestrzeni. Ten nieszablonowy i oryginalny projekt został wyposażony w okna OknoPlus Morlite 103 mm oraz Genesis! To dwa flagowe rozwiązania producenta łączące doskonały design, najwyższe parametry i niezwykłą funkcjonalność.
- Nagrody, które zdobywają nasze rozwiązania to nie tylko powód do dumy dla całego zespołu OknoPlus, ale doskonałe potwierdzenie tego, że obrana przez nas droga rozwoju była słuszna. A w przypadku jakości, estetyki i ekologii nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»