rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Konferencja „Dobra Energia” w Warszawie

Rozpoczęcie: 2017-12-07
Zakończenie: 2017-12-07
image
Miejsce spotkania:
Warszawa
Wybrzeże Kościuszkowskie 20

Energooszczędne budownictwo, mądre zarządzanie energią w miastach, gminach i firmach oraz źródła finansowania inwestycji w OZE - to tematy, podejmowane przez ekspertów przez ostatni rok podczas cyklu konferencji „Dobra Energia” w całej Polsce. Ostatnia, podsumowująca wszystkie wydarzenia debata odbędzie się 7 grudnia w Warszawie. Otworzy ją „Panel Marszałków”, czyli dyskusja o roli i szansach na rozwój OZE w poszczególnych województwach

 

„Dobra Energia” to cykl konferencji regionalnych poświęcony poszanowaniu energii cieplnej i elektrycznej, odnawialnym źródłom energii i niskoemisyjnym systemom grzewczym, a także poprawie efektywności energetycznej w budownictwie. Konferencja podsumowująca cały cykl odbędzie się w najbliższy czwartek w Centrum Nauki Kopernik.

 

Otworzy ją „Panel Marszałków”, czyli dyskusja o roli i szansach na rozwój OZE w poszczególnych województwach. Udział w niej wezmą członkowie zarządów pięciu województw. Celem dyskusji jest wypracowanie i podpisanie „Deklaracji wsparcia OZE i czystego klimatu”. W dyskusji udział wezmą m.in.: Jolanta Zięba-Gzik (woj. Łódzkie), Wiesław Raboszuk (woj. Mazowieckie), Henryk Mercik (woj. Śląskie), Arkadiusz Bratkowski (woj. Lubelskie) i Sylwia Jaskulska (woj. Warmińsko-Mazurskie).

 

Warszawska konferencja będzie szóstym w tym roku wydarzeniem z cyklu „Dobra Energia”. Za nami konferencje w Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Katowicach, które zgromadziły ponad tysiąc osób zainteresowanych oszczędnością energii. Wśród nich nie zabrakło wybitnych ekspertów, praktyków, naukowców, przedstawicieli biznesu, lokalnych samorządów, władz miast i województw. A także rozmów o tym, jak efektywnie wytwarzać czystą energię, zarządzać jej zużyciem w budynkach, miastach, a nawet w całych gminach.

 

W czwartek, w trakcie paneli dyskusyjnych goście zaprezentują najlepsze przykłady wykorzystania OZE i technologii podnoszących efektywność energetyczną zarówno przez samorządy, jak i biznes. „Dobra Energia” będzie też szansą na poszerzenie wiedzy z zakresu najnowszych technologii w obszarze OZE i efektywności energetycznej oraz poznanie najlepszych modeli finansowania tych inwestycji.

 

Warszawską konferencję patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Więcej informacji można znaleźć na stronie: dobraenergia.edu.pl

 

 Organizator wyślij zapytanie ofertowe

Konferencje Agora

E-mail: kontakt@konferencje.agora.pl

WWW: www.konferencje.agora.pl

Tel: +48 22 555 61 00
Adres:
Czerska 8/10
00-732 Warszawa

Polecamy
dodaj+ «»

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Patronaty medialne
dodaj+ «»