rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Korona Kielce MISTRZEM IX Międzynarodowego Turnieju Sokolika o puchar Wiśniowski w Starym Sączu

image

Za nami kolejna emocjonująca edycja Turnieju Sokolika o Puchar WIŚNIOWSKI. W wielkim finale zmierzyli się młodzi reprezentanci Korony Kielce i austriackiego Rapidu Wiedeń. Piłkarze toczyli bardzo wyrównany pojedynek i do jego rozstrzygnięcia była potrzebna seria rzutów karnych.


 

Młodzi piłkarze Korony Kielce w nagrodę za zwycięstwo w turnieju spędzą wybrany weekend w Hotelu Perła Południa w Rytrze. Trzecie miejsce zajęli Walijczycy z Cardiff City, zaś czwarte Arkonia Szczecin. W tym roku starosądecki stadion Sokoła gościł blisko 400 piłkarzy z 13 krajów.Na kolejnych miejscach znalazły się: 5. Hertha BSC Berlin. 6. FC Porto. 7. NK Lokomitiva Zagrzeb. 8. Everton FC. 9. Pogoń Szczecin. 10. Barca Academy. 11. Wołyń Łuck. 12. Juventus Turyn. 13. Śląsk Wrocław. 14. AS Trencin. 15. AP Wisła Kraków. 16. Red Bull Lipsk. 17. Legia Warszawa. 18. Talent Warszawa. 19. Benfica Lizbona. 20. Dunajec Nowy Sącz. 21. AP Raków Częstochowa. 22. Lech Poznań. 23. Banik Ostrawa. 24. Sokoliki Stary Sącz. 25. IF Brommapojkarna. 26. Borussia Dortmund. 27. Sandecja Nowy Sącz. 28. PSV Eindhoven. 29. Stal Rzeszów. 30. AP Goal Nawojowa. 31. Wicher Kobyłka. 32. Poprad Rytro.


Turniej Sokolika o Puchar WIŚNIOWSKI
Starosądecki Turniej Sokolika od lat jest niezwykle ważną imprezą na europejskiej mapie wydarzeń dla młodych piłkarzy. Co roku ściąga na Sądecczyznę młodzieżowe zespoły najlepszych europejskich drużyn. W tegorocznej edycji, którą wspieramy jako partner tytularny, będzie można zobaczyć m.in. młodych piłkarzy w Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Holandii i Polski.

Sport już od najmłodszych lat uczy wytrwałości, cierpliwości, poświęcenia i pracy nad sobą. Cechy te są przydatne nie tylko na boisku, ale również w codziennym życiu. Od zawsze wspieraliśmy inicjatywy skupiające się na budowie zdrowego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Właściwe zachowania należy zakrzewiać od najmłodszych lat, dlatego jesteśmy dumni, że możemy wspierać Turniej Sokolika, który za cel stawia sobie zarówno fizyczny, jak i mentalny rozwój dzieci.

W szeregach młodych piłkarzy, którzy wyszli na starosądeckie boiska, być może były przyszłe gwiazdy futbolu pokroju Roberta Lewandowskiego, Cristiano Ronaldo i Leo Messiego.


WIŚNIOWSKI wspiera sport
Sport już od najmłodszych lat uczy wytrwałości, cierpliwości, poświęcenia i pracy nad sobą. Cechy te są przydatne nie tylko na boisku, ale również w codziennym życiu. Od zawsze wspieraliśmy inicjatywy skupiające się na budowie zdrowego i odpowiedzialnego społeczeństwa.
Właściwe zachowania należy zakrzewiać od najmłodszych lat, dlatego jesteśmy dumni, że możemy wspierać Turniej Sokolika, który za cel stawia sobie zarówno fizyczny, jak i mentalny rozwój dzieci.
Jesteśmy pewni, że takie wydarzenia nie tylko promują piękne tereny Sądecczyzny, ale również wspierają tak ważną ideę dbania o zdrowie. Współcześnie, gdy elektronika i internet zabierają nam coraz więcej wolnego czasu, warto spojrzeć na młodych piłkarz, którzy wysiłek fizyczny i zdrową sportową rywalizację stawiają ponad gadżetami.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

ALUPROF: Warsztaty komputerowe z programu MB-SOFT (LogiKal)
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»