rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


KRISPOL i brama światła czyli wystawa innowacji

image

Warsaw Build to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w roku. Od 3-6 października w Nadarzynie k. Warszawy  architekci, deweloperzy, prywatni inwestorzy i firmy z branży będą mogły zapoznać się z ofertą czołowych producentów z branży.
Na Wystawie Innowacji marka KRISPOL zaprezentuje nowość w ofercie – designerską bramę światła, flagowy element kompletu stolarki. Szklana brama z przekładkami termicznymi IP40 T i opatentowanym systemem ciepłego montażu wykorzystująca unikalne szkło Priva-Lite Color i automatykę 3-generacji. To połączenie nowoczesności i funkcjonalności w jednym koncepcie dla domu.


Każdy projekt zaczyna się od ludzi, od ich marzeń i potrzeb. Stworzyliśmy koncepcję, która z jednej strony odpowiada wyzwaniom stawianym przez budownictwo energooszczędne, z drugiej jest wizytówką współczesnej architektury,  w których faktura odgrywa pierwsze skrzypce. Przemyślana w każdym calu i dobrze zaprojektowana brama światła to przełom technologiczny. KRISPOL, jako jedyna marka na rynku, oferuje opatentowany system ciepłego montażu bramy, który pozwoli osiągnąć lepsze współczynniki przenikania ciepła, zniwelować mostki termiczne, a przy tym zrealizować bez żadnych ograniczeń nawet najbardziej niebanalne wizje architekta i inwestora. Bogata kolorystyka i różnorodne struktury wypełnienia sekcji bramy to pole do uzyskania harmonii aranżacyjnej w każdych warunkach zabudowy. Zastosowane w bramie światła aktywne szkło Priva-Lite Color przełamuje standardowe podejście do szkła i pozwoli inwestorowi sterować kolorem i przeziernością bramy. Całość uzupełnią korzyści wynikające z niskiego zużycia energii, łatwości w utrzymaniu czystości oraz bezszelestna zmiana stanów szklanej tafli.


Manifest KRISPOL: zagwarantować spokój człowiekowi smart, dostosować się do jego mobilności.


W myśl zasady: jeden producent – jedna inwestycja, każdego dnia wyposażamy w komplet stolarki tysiące inwestycji. Brama światła, okna, drzwi tarasowe, zewnętrzne czy osłony tworzą spójny komplet energooszczędnej stolarki, idealnie wpisując się we współczesną architekturę.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Krispol

E-mail: biuro@krispol.pl

WWW: www.krispol.pl

Tel: +48 61 662 41 00
Fax: +48 61 436 76 48
Adres:
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

Napęd ProMatic za pół ceny- promocja w firmie Hörmann
Szkolenie LG - Multi V Instalacje
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»