rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Krispol: Poczuj ulgę cenową w czasie budowy domu

image

Tylko do końca roku firma Kripsol przygotowała atrakcyjne promocje, które pomogą zbudować ciepły, bezpieczny i komfortowy dom w niższej cenie. Aby skorzystać z oferty zapraszamy do najbliższego salonu lub punktu sprzedaży marki KRISPOL. Szczegóły promocji przedstawiamy poniżej.

 

TRZECIA SZYBA ZA PÓŁ CENY

 

Przez okna ucieka nawet 40% ciepła. Zakup okien o doskonałych parametrach i niskim współczynniku przenikania cieplnego to inwestycja, która zwróci się w postaci niższych rachunków za ogrzewanie. Zgodnie z tendencją do stałego zwiększania energooszczędności domów i zmianami warunków technicznych, standardem w oknach stają się pakiety trzyszybowe o współczynniku Ug między 0,7 a 0,5 W[m2K]. Aby jeszcze bardziej podnieść komfort mieszkania i prywatność domowników warto wyposażyć okno w roletę z automatyką.

 

CIEPŁE BRAMY GARAŻOWE 60 mm Z ULGĄ 15%

 

Gdy garaż jest zintegrowany z bryłą domu, warto zainwestować w bramę o dobrym współczynniku przenikalności cieplnej. Ten warunek spełniają bramy garażowe VENTE. Funkcjonalne, solidne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do elewacji zapewnią komfort cieplny i wygodę użytkowania przez długie lata. Najcieplejsze bramy KRISPOL bez tłoczenia i z wąskim tłoczeniem w typowych wymiarach teraz 15% taniej. Teraz bramę z panelem 60 mm można za niewielką dopłatą mieć w cenie bramy z panelem 40 mm.

 

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj na stronie krispol.pl/zimowa-ulga-cenowa/

 

cenowa-ulga-okno-i-bramy

 

KOMFORT W NIŻSZEJ CENIE

 

Automatyka do bram garażowych oraz rolet zewnętrznych nie jest już zbędnym luksusem, ale rozwiązaniem podnoszącym komfort codziennego życia. Brama wyposażona w napęd nie wymusza na nas opuszczania samochodu podczas niesprzyjającej pogody. Wystarczy jeden przycisk, aby wprawić ją w ruch i cieszyć się komfortem na pilota. Teraz przy zakupie dowolnej bramy garażowej z oferty KRISPOL automatyka STARCUS od 399 zł netto.

 

Roleta wyposażona w automatykę oznacza pełen komfort i szybkość jej używania na co dzień. Automatyka do rolet STARCUS to wytrzymałe mechanizmy o świetnych parametrach, zamknięte w estetycznych modelach. Do końca roku przy zakupie rolet, napęd do rolet STARCUS można mieć już od 109 zł netto.

 

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj na stronie krispol.pl/napedy-do-bram-i-rolet-komfort-ktory-sie-oplaca

 

cenowa-ulga-napedy-starcus

 

GWARANCJA BEZPIECZNEGO DOMU JUŻ NA ETAPIE BUDOWY

 

Dla pełnej synergii działań związanych z budową ciepłego i komfortowego domu, warto zadbać o bezpieczeństwo już w trakcie jego powstawania. Dzięki unikatowej w skali rynku współpracy naszej firmy z polskim liderem rynku ochrony mienia i osób fizycznych możemy zaproponować atrakcyjną ofertę. Przy zakupie produktów z naszej oferty oferujemy rabat w wysokości 500 zł na zakup pakietu safeHOME oraz voucher o wartości 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid Security. Razem to 1000 zł oszczędności i ważny krok w kierunku zabezpieczenia rodziny i powstającej inwestycji.

 

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj na stronie krispol.pl/safehome

 

promocja-na-bezpieczenstwoKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Krispol

E-mail: biuro@krispol.pl

WWW: www.krispol.pl

Tel: +48 61 662 41 00
Fax: +48 61 436 76 48
Adres:
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

5 lat gwarancji dla całej rodziny pomp Grundfos ALPHA
INTERsoft: ArCADia-TERMO (ŚCHE)

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Polecamy
dodaj+ «»