rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Największe Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Posce -Targi Enex 2020

Rozpoczęcie: 2020-02-26
Zakończenie: 2020-02-27
image
Miejsce spotkania:
Kielce
Zakładowa 1

Targi Enex -to już 23 edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce.  

Za kilka miesięcy odbędą się kolejne edycje targów skupiających wystawców branży energetycznej, ENEX i ENEX Nowa Energia. Swój udział w imprezach zapowiedzieli już wystawcy minionych targów, którzy przyjechali do Kielc nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Czech i Chin.

Przed nami kolejna edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia każdego roku przyciągają tysiące zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Ostatnią edycję obejrzało 6 tys. gości. Najbliższe wystawy zapowiadają się równie interesująco.Targi Enex/ Enex Nowa Energia od wielu lat stanowią miejsce spotkań branży, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób. Imprezy te przeznaczone są dla zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.Targi energetyczne to nie tylko spotkania B2B, ale również wiele konferencji, warsztatów i szkoleń. Te wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób z branży, rozwijających swoją wiedzę w dziedzinie tradycyjnych i odnawialnych źródeł energii.

Salon Energetyki Zawodowej

Salon Energetyki Zawodowej został stworzony z myślą o firmach i podmiotach zaangażowanych w produkcję energii pozyskiwanej z tradycyjnych źródeł, a także sprzętu i części używanych do jej przetwarzania. Targi ENEX to miejsce dla producentów przetworników, okablowań,  skrzyń rozdzielczych czy liczników energii.

ENERGIA PL

Debiutująca w 2018 roku konferencja Energia PL ma na celu podejmowanie dyskusji o przetwarzaniu energii i magazynowaniu jej nadwyżek. W panelach dyskusyjnych minionej edycji udział wzięli wybitni specjaliści z prestiżowych polskich uczelni. Wsparciem dla teoretyków byli także praktycy, na co dzień zajmujący się tematem energii konwencjonalnej.

Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła

Wydarzenia organizowane przez Redakcję GlobEnergia oraz Targi ENEX Nowa Energia stały się już tradycją. Coroczne spotkania skupiają inwestorów, doradców, wykonawców zainteresowanych tematyką pomp ciepła i fotowoltaiki. Fora przyciągają także szereg potencjalnych klientów, którzy coraz częściej sięgają po alternatywne rozwiązania grzewcze. Tematy poruszane w trakcie obu wydarzeń dotyczą nowości na rynku, problemów instalacyjnych czy nowatorskich sposobów wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła.

Kongres PORT PC „Dom bez rachunków”

VIII Kongres PORT PC doskonale wpisuje się w zakres branżowy targów. Tematyka minionego wydarzenia, dotycząca optymalizacji kosztów rachunków domowych i firmowych, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Najbliższy kongres zapowiada się równie interesująco.

Weź udział w targach – WARTO.

Targi ENEX/ENEX Nowa Energia od 23 lat cieszą się ogromną popularnością. Wystawcy i zwiedzający tej imprezy wiedzą, że Internet nie jest w stanie zastąpić im tego typu spotkań. Są one idealnym miejscem do osobistych rozmów z potencjalnym partnerem czy klientem. Tutaj, w stosunkowo krótkim czasie, można przeprowadzić bardzo dużo rozmów, co już samo w sobie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach targów ENEX i ENEX Nowa Energia od 26 do 27 lutego 2020 roku!Organizator wyślij zapytanie ofertowe

Targi Kielce

E-mail: biuro@targikielce.pl

WWW: www.targikielce.pl

Tel: +48 41 365 12 22
Fax: +48 41 345 62 61
Adres:
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

ALUPROF z kolejnymi tytułami Budowlanej Marki Roku
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Polecamy
dodaj+ «»

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Patronaty medialne
dodaj+ «»