rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowa odsłona programu FOVEO-TECH Program PRO+ dla PROfesjonalistów – dołącz już teraz i spełnij swoje marzenia

image

Jesteś fachowcem, który pracuje na co dzień z materiałami do wykończenia elewacji? Dołącz do programu lojalnościowego FOVEO-TECH PRO+. Jego pierwsza odsłona zakończyła się dużym sukcesem. Właśnie rusza nowa edycja, w której na uczestników czeka jeszcze więcej benefitów. Jak wziąć udział w akcji i zyskać korzyści?Dobry fachowiec pracuje tylko z wysokiej jakości produktami. Dla tych profesjonalistów, którzy wykorzystują w swoich realizacjach rozwiązania FOVEO-TECH – tynki, farby, grunty i inne materiały do wykończenia elewacji – marka realizuje specjalny program lojalnościowy FOVEO-TECH Program PRO+. Jego pierwsza odsłona, zakończyła się w grudniu ubiegłego roku i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wykonawców z całej Polski. Pula nagród, które wykonawcy mogli wybierać przez cały rok, wyniosła ponad 600 tys. zł.
Organizatorzy zapewnili szerokie możliwości wyboru benefitów, dzięki czemu uczestnicy mogli zrealizować swoje marzenia. Dodatkowo Zwycięzcy I edycji programu mogli wybrać z katalogu nagród premium nagrody o wartości 6 tys. zł każda.
Najnowsza edycja FOVEO-TECH Program PRO+ ruszyła na początku lutego 2021 roku, a dla uczestników przygotowano jeszcze więcej korzyści i możliwości zdobycia nagrody. Zasady akcji są proste i przejrzyste – za każdy zakup produktów FOVEO-TECH fachowcy otrzymują punkty, wymieniane później na nagrody rzeczowe lub środki pieniężne. Dla najlepszych wykonawców, którzy zwyciężą w II edycji programu czeka atrakcyjny katalog premium z nagrodami w kilku kategoriach: m.in.: podróże, motoryzacja oraz praca i ekipa.
Uczestnictwo w programie jest proste i nieangażujące, a bonusy można zyskać zarówno za zakupy produktów FOVEO-TECH, jak i polecenie akcji innym wykonawcom.


Jak wziąć udział w programie? Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: www.programproplus.pl  lub skontaktować się z Doradcą Techniczno-Handlowym FOVEO- TECH.
Zapraszamy serdecznie! Już teraz dołącz do elitarnego grona wykonawców FOVEO-TECH, zdobywaj atrakcyjne nagrody i spełnij swoje marzenia!

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Foveo Tech

E-mail: marketing@foveotech.pl

WWW: www.foveotech.pl

Tel: +48 14 681 11 11
Adres:
Dębicka 44
39-207 Brzeźnica

Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»