rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowe produkty w technologii ECOSE® do dachów skośnych

image

Do oferty wysokiej jakości materiałów izolacyjnych dołączyły zupełnie nowe produkty w technologii ECOSE® do izolacji dachów skośnych.

Jeszcze szybsza w montażu wełna mineralna NatuRoll o nowej recepturze oraz nowoczesna Unifit 033 o bardzo niskim współczynniku przewodzenia, spełniająca wymagania techniczne wobec budynków na 2021 r.

Produkty NatuRoll, dzięki udoskonaleniu procesu produkcji, mają zupełnie nowe właściwości ułatwiające montaż. Z kolei Unifit 033 to produkt posiadający wszystkie zalety ulubionej wełny wykonawców – Unifit 035, a na dodatek charakteryzuje go wyjątkowo niski współczynnik przewodzenia ciepła. Wraz z wprowadzeniem nowej oferty linia produktów Classic nie będzie już dostępna w sprzedaży.

 

 
 • NATUROLL PRO
 

Energooszczędne rozwiązanie izolacyjne – zarówno dla wykonawców zwracających uwagę również na łatwy montaż wełny mineralnej, jak i inwestorów, dla których niezwykle istotna jest doskonale wykonana instalacja.

Na szczególną uwagę zasługuje wełna NatuRoll PRO rekomendowana do izolacji dachów skośnych, w tym również poddaszy użytkowych. Jak każdy produkt w technologii ECOSE® jest naturalnie brązowa pozbawiona sztucznych barwników, bez dodatku akrylu, formaldehydu i fenoli.

Wełny NatuRoll szybciej i łatwiej rozprężają się zaraz po wyjęciu z opakowania. Zapewniają prostszy montaż dzięki zwiększonej sztywności produktu bez utraty elastyczności włókien. Wełny mają krótsze rolki tak, aby praca z nimi była ułatwiona również na niewielkich przestrzeniach.     

Produkt posiada prestiżowy certyfikat EUROFINS GOLD, potwierdzający, że pozostaje ona bez wpływu na powietrze wewnętrzne w zaizolowanych nią przestrzeniach i budynkach.

 

 • UNIFIT 033

Unifit 033 to wełna mineralna o bardzo niskim współczynniku przewodzenia ciepła, zgodnym z warunkami technicznymi, które będą stawiane przed budynkami energooszczędnymi w 2021 r. Unifit to rodzina wełen bez sznurowania z niskimi współczynnikami przewodzenia ciepła: 0,033 oraz 0,035. Produkty te posiadają praktyczne oznaczenia dla łatwego przycinania izolacji na budowie (tzw. stebnowanie) oraz nie wymagają sznurowania (montaż na tzw. mikro-klik). Wszystkie produkty Unifit spełniają najsurowsze kryteria stawiane innowacyjnym wełnom mineralnym teraz i w przyszłości.   KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Knauf Insulation

E-mail: biuro@knaufinsulation.pl

WWW: www.knaufinsulation.pl

Tel: +48 22 369 59 00
Adres:
17 Stycznia 56
02-146 Warszawa

Daikin: Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Budownictwo Modułowe

  Budownictwo Modułowe -zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą betonowych mod…
  Budownictwo Modułowe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin

Polecamy
dodaj+ «»