rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowość w ofercie Oknoplas: konstrukcja przesuwna Morlite Vision

image

Współczesna architektura uwielbia duże przestrzenie i proporcjonalnie dostosowane do nich przeszklenia. Wystarczy tylko odpowiednio połączyć salon i taras, by zyskać specjalne miejsce na relaks, rodzinne posiłki i towarzyskie spotkania – nie zamykając się przy tym na fantastyczne widoki. Otwierając się na obecne trendy proponujemy nowy typ konstrukcji przesuwnych, które pozwalają zyskać dodatkową przestrzeń w mieszkaniu –przy aranżacji wnętrz nie trzeba już zostawiać miejsca na otwarcie tradycyjnego skrzydła okiennego czy drzwiowego.


Morlite Vision pozwala optymalnie wykorzystać bezcenną przestrzeń mieszkalną, zapewniając przy tym unikalny design, komfortową obsługę i wyjątkową szczelność.Innowacje
Lekkie i łatwe otwieranie konstrukcji to efekt zastosowania nowatorskiego okucia Roto Patio Inowa. Podczas otwierania ruchome skrzydło natychmiast odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy, a w momencie zamykania – wraca do pierwotnej pozycji. Takie działanie umożliwia wyjątkowa konstrukcja okuć, poruszających się na specjalnych wózkach, idealnie pełniących swoją funkcję, ale pozostających jednocześnie niewidocznymi dla oka. W celu dodatkowego doszczelnienia newralgicznego połączenia części stałej i przesuwnej, 3 aktywne zaczepy dociągają skrzydło do pionowego słupka, zapewniając wyjątkową szczelność na całym obwodzie. Miłym zaskoczeniem dla Klienta będzie intuicyjna praca klamki – atut w konstrukcjach przesuwnych.Design
Konstrukcja Morlite Vision składać się może z dwóch symetrycznych, dużych skrzydeł (z których tylko jedno jest ruchome) lub 4 węższych elementów (przesuwają się dwa środkowe). Bogaty wybór oklein dekoracyjnych, dodatkowa możliwość połączenia ich od zewnątrz z powłoką akrylową pozwala na harmonijne i estetyczne dopasowanie drzwi przesuwnych do elewacji budynku, ale także do konstrukcji aluminiowych.

Unikatowe właściwości Morlite Vision to efekt synergii innowacyjnej pracy okuć, nowoczesnej geometrii profili oraz przemyślanego kształtu uszczelek. Idealne połączenie piękna, komfortu i wyjątkowej szczelnościALUPROF: Warsztaty komputerowe z programu MB-SOFT (LogiKal)
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»