rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowość w ofericie MS Okna: Okno SLiM

image

Czy stolarka PVC może do złudzenia przypominać tradycyjne drewniane okna skrzynkowe, być elegancko wąska, a przy tym stabilna, ciepła i bezpieczna? Owszem. Wszystkie te warunki spełnia nowość marki MS więcej niż OKNA – SliM.



Nowy wygląd
SliM wyróżniają się spośród dostępnych dotychczas okien PVC przede wszystkim stylistyką. Ich znacznie węższe profile jeszcze bardziej upodabniają je do tradycyjnej stolarki drewnianej. Dzięki temu znakomicie wyglądają w zabytkowych kamienicach i budynkach stylizowanych. Widok elewacji domu z oknami SliM w żaden sposób nie zdradza, że zamontowano stolarkę z tworzywa. Zwłaszcza, jeśli skorzystamy z opcjonalnie dostępnych ozdobnych listew i skutecznie zakrywających otwory odwadniające specjalnych okapników.
Od wewnątrz uwagę przyciąga zamontowana na środku jedna klamka centralna – wyglądająca dokładnie tak, jak w oknach z drewna. Takie rozwiązanie jest standardem w oknach z kolorem od środka. Nowy, nieco kanciasty model klamki Dublin występuje w kilku kolorach i idealnie pasuje do stylistyki SliM.


Nowe okna dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, w tym we wzorach drewnopodobnych. Mogą być pokryte inną folią z zewnątrz i z wewnątrz. MS więcej niż OKNA oferuje je też w standardowej bieli. W tym wydaniu standardem jest wersja ekonomiczna z niesymetrycznie umieszczoną klamką i bez centralnej listwy przymykowej.


Równie dobre parametry
Projektując SliM specjaliści MS więcej niż OKNA postawili sobie dwa cele. Miały one dzięki węższym profilom pozwalać na lepsze doświetlenie wnętrz, a jednocześnie być stabilne i bardzo wytrzymałe. Plan udało się osiągnąć dzięki opracowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych – nowego wzmocnienia skrzydła i dedykowanej przylgi słupka ruchomego.
W efekcie powstały okna, które przepuszczają 22% więcej światła w stosunku do popularnych okien MSline w przypadku złożenia standardowej ramy i skrzydła (o szer. 108 mm). A przy zastosowaniu słupka ruchomego (o szer. 116 mm) – o 40% więcej!
Okna SliM zbudowane są na bazie dwuuszczelkowego systemu profilowego 73AD doskonale znanego z okien MSline. Oferują znakomite parametry izolacyjności cieplnej, a także odporności na deszcz i obciążenie wiatrem. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego SliM, przy zastosowaniu szyby Ug=0,6 W/m2K z ramką międzyszybową MULTITECH, wynosi Uw=0,90 W/m2K.



KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

E-mail: info@ms.pl

WWW: www.ms.pl

Tel: +48 59 841 08 00
Fax: +48 59 841 08 02
Adres:
Portowa 16
76-200 Słupsk

Akademia GERDA: Modułowy program szkoleń – drzwi do domów

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»