rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości Schüco na targach FENSTERBAU FRONTALE 2020

image

Dużymi krokami zbliżają się międzynarodowe targi FENSTERBAU FRONTALE, które odbędą się w dniach 18-21 marca 2020 w Norymberdze. Podczas wydarzenia firma Schüco Polymer Technologies KG zaprezentuje pionierskie rozwiązania systemów okiennych, drzwiowych i przesuwnych dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego pod hasłem „Home is everything”.Na stoisku 7-503 w hali B marka Schüco przedstawi innowacyjne rozwiązania w dziedzinie powłok budynków, które odpowiadają zarówno na dzisiejsze, jak i przyszłościowe oczekiwania inwestorów indywidualnych. W centrum uwagi znajdą się inteligentne i nie stwarzające żadnych barier architektonicznych produkty z PVC-U, jak również z aluminium. Stoisko o powierzchni 580 m2 zostało podzielone na cztery strefy tematyczne poświęcone różnym aspektom oferty Schüco, od usług dedykowanych producentom i projektantom aż po sekcje produktowe, w których zostaną zaprezentowane nowości i innowacje. Przyciągającym wzrok punktem wystawy będzie podkreślona mocnym akcentem kolorystycznym sekcja „SERVICE” pokazująca szeroki wybór cyfrowych rozwiązań i narzędzi, które mają wspierać producentów i architektów na każdym etapie procesu biznesowego.

Panoramiczne widoki i inteligentne opcje
W strefach „PANORAMA” i „VIEW” znajdą się innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnej, przeszklonej architektury mieszkaniowej. W pierwszej z nich główny nacisk zostanie położony na nowe konstrukcje o ekstremalnie wąskich w widoku profilach i dużych przeszkleniach, które pozwalają nadać wnętrzom bardzo designerski i komfortowy wymiar. Głównym akcentem będą różne kombinacje drzwi przesuwnych Schüco LivIngSlide, na przykład z progiem „0” oraz także po raz pierwszy – ukrytym elektronicznym napędem w opcji systemowej. Zaskakującym elementem wystawy będzie zupełnie nowy wariant z imponująco wąską ramą skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm. W sekcji „PANORAMA” firma zaprezentuje ponadto premierowy system przesuwny Schüco SoftSlide, a także nową generację drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco EasySlide. Natomiast w strefie „VIEW” goście targowi zobaczą nowy, designerski system okienny wykonany z aluminium i PVC-U, który wyróżnia się wąskimi w widoku profilami oraz minimalistycznym designem. Od zewnątrz aluminiowe ramy mogą być lakierowane proszkowo, zaś wewnętrzne powierzchnie z PVC – pokryte dowolną okleiną z obszernej gamy kolorystycznej Schüco. Kolejnym elementem ekspozycji będą inteligentne rozwiązania okienne, jak na przykład zdalna kontrola zamknięcia czy cyfrowe okno z kodem QR pozwalającym na pobranie aplikacji, przez którą można np. wydać polecenie serwisowania. Wysoki komfort użytkowania oraz zdrowy mikroklimat wnętrz ma zapewnić także stolarka drzwiowa Schüco LivIng w wersji z progiem 0 mm oraz okna ze zintegrowanym systemem wentylacji Schüco VenthoTherm Twist i ukrytym systemem rolet przeciwsłonecznych Schüco Integralmaster.Futurystyczna strefa wejścia
Sekcja „ARRIVAL” zostanie poświęcona drzwiom wejściowym z inteligentnymi rozwiązaniami Schüco DCS SmartTouch i Schüco BlueCon. Nowy panel dotykowy DCS SmartTouch łączy w sobie funkcję wideokomunikacji i intuicyjne zarządzanie bezpieczeństwem. Rozwiązanie w postaci kompaktowego, designerskiego modułu obejmuje między innymi kamerę, dzwonek i kontrolę dostępu. Wszystkimi komponentami systemu można zarządzać za pośrednictwem nowej aplikacji Schüco. Natomiast moduł Schüco BlueCon opiera się na protokole Bluetooth, co otwiera możliwość sterowania drzwiami za pomocą smartfonu, bez użycia kluczy. Element ukryty we wrębie drzwi sprawdza uprawnienia dostępu w momencie, gdy użytkownik zbliża się do strefy wejścia. Aplikacja BlueCon na smartfon pozwala na otwieranie drzwi w sposób automatyczny lub manualny, w zależności od ustawień. Uprawnienia dostępu mogą być nadawane w sposób elastyczny oraz każdemu użytkownikowi indywidualnie.Cyfrowe wsparcie projektów
W strefie „SERVICE” zostanie zaprezentowany obszerny wybór usług oferowanych przez Schüco Polymer Technologies KG, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań cyfrowych, jak np. Schüco PolyCal. Oprogramowanie opracowane wspólnie przez firmy Schüco i Orgadata zwiększa efektywność kalkulacji i produkcji okien, drzwi oraz elementów przesuwnych.

Podobne zastosowanie posiada nowa platforma online Schüco PolyWeb, która pozwala na szybką i efektywną kalkulację oraz planowanie konstrukcji specjalnych z PVC-U. Odwiedzający będą mogli także zapoznać się z narzędziami, takimi jak oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi PlanToBuild czy porównywarka produktów Plan.One. Wszyscy zainteresowani będą mieli także okazję zasięgnąć informacji na temat nowych maszyn produkcyjnych.
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Schüco International Polska Sp.z o.o.

E-mail: schueco@schueco.pl

WWW: www.schueco.pl

Tel: +48 46 858 32 00
Fax: +48 46 858 32 01
Adres:
Żelechowska 2
96-321 Siestrzeń k/Warszawy

Zamawiaj w Systemie MS on-line i zabezpiecz 10% rabatu
Szkolenie LG - RAC/CAC
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»