rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości w ofercie IMMERGAS

image

Dużą popularność zyskują odnawialne źródła energii i są coraz powszechniej stosowane. Pompy ciepła są jednymi z najbardziej wydajnych urządzeń, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Z kolei zupełnie nowy kierunek rozwoju branży grzewczej wyznaczają hybrydowe urządzenia grzewcze.


W ofercie spółki Immergas znajdują się nowoczesne systemy hybrydowe Magis Combo, które łączą elementy kotła kondensacyjnego zintegrowanego z modułem hydraulicznym powietrznej pompy ciepła typu Split. To rozwiązanie dostarcza znacznie więcej możliwości. Ponadto pozwala zaoszczędzić energię. Rozwiązania hybrydowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem z wielu powodów. Przede wszystkim hybryda zagwarantuje wysoką efektywność energetyczną. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Duże łączne moce grzewcze, np. przy podgrzewaniu wody użytkowej. Niewielkie gabaryty urządzenia zapewniają oszczędność miejsca przy montażu, którego brakuje w nowym budownictwie. W końcu to najlepszy możliwi sposób wykorzystujący ciepło z obu źródeł.MAGIS COMBO
Pompa ciepła i gazowy kocioł kondensacyjny w jednym – inteligencja i wydajność hybrydy

System MAGIS COMBO jest hybrydą: pompą ciepła powietrze-woda typu „Split” zintegrowaną z gazowym kotłem kondensacyjnym. Posiada możliwości ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej. SystemMAGIS COMBO zaprojektowany jest tak, by sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników.

Jednostka zewnętrzna powietrznej pompy ciepła dostępna jest w trzech wersjach o mocy: 5, 8 i 10 kW. Jednostka wewnętrzna posiada elementy kotła kondensacyjnego o mocy 27 kW na potrzeby podgrzewu ciepłej wody i 24 kW na potrzeby centralnego ogrzewania, które są połączone z modułem hydraulicznym pompy ciepła.

Zastosowana konstrukcja i technologia umożliwiają pracę pompy do temperatury zewnętrznej -20°C.

Pompa ciepła jest w stanie zasilać instalację czynnikiem o temperaturze 55°C (dla temp. Powietrza zewnętrznego -10°C) lub 45°C (dla temp. Powietrza zewnętrznego -20°C).

MAGIS COMBO, dzięki niewielkim rozmiarom, zajmuje niewiele miejsca. Pozwala zaoszczędzić energię dzięki swojej wysokiej efektywności energetycznej. Bardzo dobrze sprawdzi się w nowych domach o podwyższonej izolacyjności termicznej. Z powodzeniem może być stosowany w systemach modernizowanych.

MAGIS COMBO występuje w wersji dwufunkcyjnej (Magis Combo) lub jendofunckyjnej (Magis Combo Plus) z możliwością podłączenia zasobnika ciepłej wody użytkowej.Nowe rozwiązania dla nowego budownictwa
MAGIS COMBO to poszerzone rozwiązania, wykorzystujące urządzenia typu „Split”. Szczególnie dobrze sprawdzą się w nowym budownictwie o zwiększonej termoizolacyjności.

Wysoka oszczędność
Zastosowane rozwiązanie w hybrydzie pozwalają zwiększyć oszczędności.

Inteligentne zarządzanie
Nowa elektronika wyznacza tempo pracy pomp ciepła lub kotła gazowego w zależności od warunków pogodowych tak, by zapewnić najwyższą efektywność pracy instalacji grzewczej.

Kompaktowe rozwiązanie
Jednostka zewnętrzna systemu MAGIS COMBO jest mniejsza od typowych pomp ciepła. Tym samym dając większą elastyczność przy wybo9rze miejsca montażu.
Opracowanie, redakcja: M.T.
Na podstawie materiałów firmy: Immergas
Materiał objęty prawem autorskim. Publikacja w części lub w całości wyłącznie za zgodą redakcji.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Immergas

E-mail: immergas@immergas.com.pl

WWW: www.immergas.com.pl

Tel: +48 42 649 36 00
Fax: +48 42 649 36 01
Adres:
Dostawcza 3a
93-231 Łódż

Daikin: Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Budownictwo Modułowe

  Budownictwo Modułowe -zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą betonowych mod…
  Budownictwo Modułowe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin

Polecamy
dodaj+ «»