30 lat MS więcej niż OKNA

Firma MS więcej niż OKNA obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia na rynku. W ciągu trzech dekad firma wyznaczała nowe trendy i dokonywała przełomów w produkcji okien drewnianych, stolarki PVC oraz otworowej ślusarki aluminiowej.

Zaangażowanie właścicieli w produkcję okien energooszczędnych przyczyniło się do ugruntowania pozycji firmy na rynku międzynarodowym oraz zdobycia licznych nagród i certyfikatów za jakość oferowanych produktów m.in. wyróżnienia w rankingach TOPTEN Okna w latach 2022, 2019 i 2017 za konstrukcje FORMA, MSline i ALU LOOK. W 2018 roku firma otworzyła nową halę produkcyjną, a obecnie trwają prace nad zakończeniem budowy Centrum Ekspozycyjno - Szkoleniowego, które umożliwi eksponowanie systemów okiennych oraz przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych, produktowych i montażowych. W planach firmy na przyszłość jest rozpoczęcie budowy kolejnej hali, co pozwoli na rozrost parku maszynowego i wprowadzenie nowoczesnych centrów obróbczych, które usprawnią produkcję wysokiej jakości okien.

Firma MS więcej niż OKNA to nie tylko producent okien, ale także przedsiębiorstwo, które dba o swoje otoczenie społeczne i naturalne. W ciągu trzech dekad działalności, firma wsparł wiele działań charytatywnych oraz inwestycji w ochronę środowiska, co potwierdza jej zaangażowanie w rozwój zrównoważonej gospodarki. Nieustanne inwestowanie w rozwój i nowoczesne technologie, a także dbałość o zrównoważony rozwój świadczą o odpowiedzialnym podejściu przedsiębiorstwa do prowadzonej działalności. Właściciele podkreślają, że 30-lecie istnienia to czas refleksji nad tym, co udało się osiągnąć, ale również moment na planowanie kolejnych działań i wyzwań. W tym celu, spółka intensywnie pracuje nad innowacjami oraz doskonaleniem procesów produkcyjnych, aby sprostać coraz bardziej wymagającemu rynkowi.

MS więcej niż OKNA to nie tylko firma, ale także zespół ludzi z pasją, którzy stale dążą do doskonalenia swoich umiejętności i oferowanych produktów. Z okazji 30-lecia istnienia na rynku, spółka MS więcej niż OKNA dziękuje swoim Klientom za zaufanie. Z tek okazji, firma zorganizowała uroczystość dla swoich partnerów w Sopocie. Była to okazja do podziękowania współpracownikom, którzy przyczynili się do rozwoju firmy na przestrzeni 30 lat