Kolejne prestiżowe nagrody dla niepowtarzalnych rozwiązań OknoPlus

Jakość i innowacyjność autorskiego okna Reveal Unique od OknoPlus na dobre zagościły w świadomości polskiej branży budowlanej oraz architektów z całego kraju.

To niespotykane rozwiązanie zostało ostatnio nagrodzone Złotym Godłem Jakości QI, zaś dziś do swoich wyróżnień dołącza nagrodę TOPBUILDER 2023 w kategorii Produkty. A to nie koniec dobrych wiadomości dla producenta. Krakowski architekt Bogusław Barnaś odebrał bowiem Nagrodę Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich 2023 za wybudowaną w Krakowie Mikrokamienicę, która została wyposażona w okna OknoPlus: Morlite 103 mm oraz Genesis.

Reveal Unique – rozwiązanie TOP!

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To kolejny sukces Reveal Unique po otrzymaniu Złotego Godła Jakości QI. Kapituła konkursu doceniła jego ponadprzeciętną innowacyjność i realny wpływ na rozwój nowoczesnej architektury. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie profili ALU, którą producent wprowadził do oferty jako pierwszy w Polsce. Autorska technologia DSB (Double Static Base) pozwala korzystać z zalet szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych. To innowacja, której w Polsce nie oferuje jeszcze nikt.

Mikrokamienica z Krakowa z oknami OknoPlus nagrodzona w konkursie SARP 2023

Nagroda Roku SARP to jedno z najważniejszych trofeów architektonicznych w Polsce. Tę, z rąk kapituły, otrzymał krakowski Architekt Bogusław Bernaś za wybudowaną w Krakowie Mikrokamienicę. Budynek udowadnia, że trudna i wąska działka czy ograniczona powierzchnia zabudowy, nie są przeszkodą w kreowaniu atrakcyjnej, funkcjonalnej przestrzeni. Ten nieszablonowy i oryginalny projekt został wyposażony w okna OknoPlus Morlite 103 mm oraz Genesis! To dwa flagowe rozwiązania producenta łączące doskonały design, najwyższe parametry i niezwykłą funkcjonalność.

- Nagrody, które zdobywają nasze rozwiązania to nie tylko powód do dumy dla całego zespołu OknoPlus, ale doskonałe potwierdzenie tego, że obrana przez nas droga rozwoju była słuszna. A w przypadku jakości, estetyki i ekologii nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus.