rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Odblokuj promocję – czas do końca listopada

image

Jeszcze tylko do końca listopada możesz skorzystać z naszej promocyjnej oferty. Wybrane wzory ogrodzeń taniej o 10%. Bramy UniPro w wersji automatycznej z napędem INTRO dostępne już za 2299 zł. W niższej cenie znalazły się także praktyczne i uniwersalne drzwi techniczne płaszczowe Eco lub Eco Basic Uni – teraz od 520 zł netto.Bezpieczne i funkcjonalne

Nasze produkty powstają z dbałością o każdy szczegół. W ramach promocji, ciepła brama UniTherm z panelem 60 mm i napędem METRO jest jedynie o 15% droższa od bramy automatycznej UniPro z panelem 40 mm. Specjalna oferta obejmuje także wybrane systemy ogrodzeń panelowych – teraz dostępne są 20% taniej. Do drzwi CREO możesz również dokupić o połowę taniej ukryty samozamykacz.
Bezpieczeństwo i najwyższa jakość to u nas priorytetowe aspekty, dlatego wybierając aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO warto dokupić zabezpieczenie antywłamaniowe w klasie RC2 aż o 50% taniej. Ponadto, do ogrodzenia z bramą przesuwną z napędem w słupie lub do bramy segmentowej z napędem METRO otrzymasz gratis fotokomórki renomowanej marki Somfy.


Zyskaj maksymalną kontrolę

Coraz popularniejsze stają się w ostatnim czasie systemy inteligentnego sterowania. Stałą kontrolę nad swoim domem zyskasz kupując bramę segmentową z napędem METRO, automatyczną bramę ogrodzeniową lub drzwi CREO z zamkiem elektrycznym. Jeśli wybierzesz jeden z tych produktów, technologię smartCONNECTED kupisz za jedyne 499 zł. netto.
Jednak to nie wszystkie korzyści naszej promocji. Pamiętaj, że przy zakupie bramy segmentowej dopłata za kolor z nowej kolekcji Home Inclusive 2.0 jest o połowę tańsza. Mniej zapłacisz także za malowanie ogrodzenia – obecna dopłata to tylko +5%, a także za pół ceny możesz pomalować drzwi CREO w bikolorze.

 


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Aku-Matrix 2019 - czyli jak projektować ciszę
Inżynier Sprzedaży
Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Polecamy
dodaj+ «»