rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody

Oferta pracy - Database Developer

Szukamy kreatywnej i ambitnej osoby do pracy na stanowisku:

DATABASE DEVELOPER
/Specjalność obróbki CNC/

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą współpracę z partnerami firmy – dostawcami systemów aluminiowych i stalowych oraz za tworzenie baz danych na podstawie informacji technicznych i handlowych dotyczących profili, akcesoriów okienno-drzwiowych i fasadowych. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania i chęci podejmowania nowych wyzwań, znajomości konstrukcji okienno-drzwiowych i fasad, konsekwencji w realizacji zadań.

Wymagania:

  • Znajomość branży stolarki aluminiowej;
  • Umiejętność określenia zastosowania profili na podstawie rysunków technicznych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Znajomość oprogramowania CAD;
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej;
  • Mile widziane osoby pracujące na stanowisku konstruktorów, projektantów;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Ciekawą pracę w organizacji międzynarodowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, liczne szkolenia;
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy;
  • Pakiet socjalny;

Miejsce pracy:

  • Koszalin, woj. Zachodniopomorskie, Polska

Zgłoszenia:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim oraz angielskim lub niemieckim. Dokumenty prosimy kierować na poniższy adres e-mail z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Osoba prowadząca rekrutację: Dominika Kijko-Rygliszyn, dki@orgadata.pl

KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Orgadata East Europe

E-mail: info@orgadata.pl

WWW: www.orgadata.pl

Tel: +48 94 348 08 81
Adres:
BoWiD 9a
75-209 Koszalin

INTERsoft: R3D3-Rama 3D

Polecamy
dodaj+ «»

Katalog firm

  • Daikin

    Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
    Daikin
  • Wobet-Hydret

    Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
    Wobet-Hydret
  • Elektronika SA

    Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
    Elektronika SA