rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


OknoPlus Partnerem Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

image

Co łączy okna, dzieła kultury i roślinność? Gdy „rosną”, cieszą oczy, serca i dusze odbiorców. Mając to na uwadze, OknoPlus – krakowski producent okien został Partnerem jednego z najbardziej unikatowych, modnych miejsc w stolicy królów. Wraz z Ogrodem Botanicznym UJ zaproszą wszystkich miłośników dobrego designu, muzyki oraz natury na serię wydarzeń w naprawdę pięknych okolicznościach… przyrody.Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, założony w 1783 roku, stanowi historyczną perłę Polski, będąc najstarszym instytutem botanicznym w kraju. Od ponad dwóch wieków odgrywa kluczową rolę w rozwoju nauki, edukacji oraz kultury. Pełni funkcję centrum badawczego, inspiracji artystycznych oraz wspaniałego "żywego muzeum" flory świata, przyciągając co roku tysiące odwiedzających. Dzięki swojemu niezwykłemu bogactwu gatunkowemu oraz licznej kolekcji egzotycznych roślin Ogród Botaniczny stał się nie tylko ośrodkiem naukowym, lecz także przestrzenią zachwycającą swoją estetyką.
– Skojarzenia związane z tym niezwykłym miejscem i filozofią OknoPlus były dla nas oczywiste – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus. – Ogromny szacunek do ekologii, troska o kondycję środowiska, a także wrażliwość na to, co piękne – niezależnie od tego czy mowa o zieleni, szeroko rozumianej sztuce, czy nowoczesnym wzornictwie, które, jako producentowi okien, są nam niezwykle bliskie. Od lat z ogromną dumą wspieramy krakowskie instytucje kultury i nauki w ramach mecenatu, a także angażujemy się w prace renowacyjne i remontowe. Nasza współpraca z Ogrodem zapowiada się więc naprawdę… kwitnąco! – dodaje.


Wydarzenia z widokiem na… zachwyt
Wspólne działania zaczęły się z wysokiego C. 12 maja nastąpiło otwarcie sezonu muzycznego, zainaugurowanego wspaniałym koncertem, podczas którego wykonano utwory Leopolda Kozłowskiego, legendy gatunku muzyki klezmerskiej. Na scenie ogrodowej wystąpili: Katarzyna Zielińska, Marta Bizoń, Katarzyna Jamróz, Andrzej Róg, Renata Świerczyńska, Kamila Klimczak, a całość poprowadziła Anna Dymna.
- Koncert zrealizowano w ramach święta Uniwersytetu Jagiellońskiego i został objęty patronatem honorowym Rektora UJ, prof. dr hab. Jacka Popiela, zaś sponsorem wydarzenia stała się marka OknoPlus – mówi Dyrektor Ogrodu Botanicznego, dr hab. Michał Węgrzyn, prof. UJ. – Mając tę samą energię, wyznając te same wartości i przede wszystkim, troszcząc się o to, co piękne, planujemy już kolejne wydarzenia z krakowskim producentem drzwi i okien – dodaje.


Maj rozkwitnie nagrodami
W ramach tej wyjątkowej współpracy, 29 maja, w Palmiarni Ogrodu Botanicznego zorganizowane zostanie spotkanie specjalistów OknoPlus. W pięknym otoczeniu marka nagrodzi najlepsze salony sprzedaży, a eksperci z całej Polski obiorą kolejne cele na nadchodzące sezony.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»